محدودیت تعداد نفرات در تماس گروهی واتساپ برداشته می‌شود

whatsapp massenger

فیسبوک در آخرین اقدام خودش احتمالا محدودیت تماس گروهی واتساپ را برداشته و اجازه می‌دهد تا تماس‌های صوتی و تصویری با بیش از ۴ کاربر برقرار شود. ظاهرا شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شدن مردم در خانه‌ها موجب شده تا کاربران علاقه بیشتری به تماس گروهی داشته باشند.

طبق اخبار منتشر شده، ظاهرا واتساپ قصد دارد تا محدودیت تماس صوتی و تصویری گروهی را بردارد و تمام کاربران گوشی‌های اندرویدی و آیفون‌های اپل بتوانند به‌صورت همزمان با بیش از ۴ نفر تماس بگیرند. احتمالا این ویژگی با یک جهش خوب، محدود به ۶ نفر خواهد شد. در حال حاضر کاربران این پیام‌رسان می‌توانند به صورت همزمان با ۴ نفر تماس بگیرند. با این حال هنوز خبر رسمی در رابطه با تعداد دقیق افرادی که می‌توان با آن‌ها تماس گرفت، منتشر نشده است؛ اما این را می‌دانیم که افزایش محدودیت شامل تماس‌های صوتی و تصویری می‌شود.

طبق آخرین اخبار بیش از ۲ میلیارد نفر در سراسر دنیا از واتساپ استفاده می‌کنند و کاهش محدودیت‌های تماس می‌تواند خبری بسیار خوش‌حال کننده برای کاربران در سراسر دنیا باشد. تصورش را بکنید که در آپدیت جدید می‌توانید در خانه بنشینید و به‌دور از کرونا با تمام اعضای خانواده تماس تصویری برقرار کنید.

آپدیتی که شامل این ویژگی کاربردی باشد، هنوز برای نسخه بتا واتساپ عرضه نشده است اما طبق کدهای کشف شده توسط وب‌سایت WABetaInfo تغییرات گفته شده به‌زودی در دسترس کاربران اندرویدی و آیفون‌های اپل قرار خواهد گرفت. هر چند که زمان دقیق انتشار آن مشخص نیست و واتساپ نیز به‌صورت رسمی صحبتی در این باره نداشته است.

نظر شما در رابطه به برقراری تماس با تمام اعضای خانواده به‌صورت همزان چیست؟ آیا تاکنون از محدودیت تماس گروهی واتساپ گله داشته‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این پیام‌رسان شوید، پیشنهاد می‌کنم حتما ترفندهای واتس‌اپ ما را دنبال کنید.

منبع :
Gsmarena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *