قابلیت حذف صدای ویدیو به اپلیکیشن گوگل فوتوز اضافه می‌شود

google photos

بر طبق اطلاعات منتشر شده از یک توییت در توییتر احتمالا گوگل به دنبال اضافه کردن یک ویژگی بسیار کاربردی برای اپلیکیشن گالری محبوب خودش است. یعنی به‌زودی می‌توانید حذف صدای ویدیو را در گوگل فوتوز تجربه کنید.

معمولا افراد برای ویرایش ویدیوهای خودشان و انتشار آن‌ها در شبکه‌های اجتماعی از اپلیکیشن‌های خاصی استفاده می‌کنند و کمتر کسی به دنبال ادیت ویدیو با گوگل فوتوز است. با این حال این اپلیکیشن ویژگی‌های بسیار خوبی برای ویرایش ویدیوها در اختیارتان قرار می‌دهد و ظاهرا قرار است امکان حذف آهنگ از ویدیو نیز به آن اضافه شود. ویژگی‌های گوگل فوتوز در آیفون‌های اپل محدودتر است اما در گوشی‌های اندرویدی می‌توانید از آن نهایت بهره را ببرید.

یکی از محققان حوزه اپلیکیشن با نام جین مانچن وانگ، به‌تازگی کدهای نسخه جدید اپلیکیشن گوگل فوتوز را بررسی کرده و به نتایج جالبی رسیده است. طبق این اطلاعات گوگل به دنبال راهی برای حذف سریع صداها از ویدیو بوده تا کاربران بدون دردسر بتوانند ویدیو مورد نظرشان را برای انتشار در شبکه‌های اجتماعی آماده کنند.

رابط کاربری این اپلیکیشن بسیار ساده و به دور از پیچیدگی است و با یک کلیک می‌توانید صدا را از ویدیو حذف کنید. البته هنوز چیزی به صورت رسمی تایید نشده و این احتمال وجود دارد که اصلا این قابلیت به گوگل فوتوز اضافه نشود. با این حال خیلی بعید نیست که گوگل ویژگی حذف صدا از ویدیو را به نسخه جدید گوگل فوتوز اضافه کند. طبق صحبت‌های رسانه‌های معتبر اضافه شدن ویژگی مورد اشاره خیلی دور نخواهد بود.

شما در حال حاضر می‌توانید برخی از کارها را در این اپلیکیشن بر روی ویدیوها انجام دهید؛ مثلا آن‌ها را بچرخانید، برش دهید و یا فریم‌های دل‌خواه را جدا کنید. نظر شما در رابطه با حذف صدای ویدیو در گوگل فوتوز چیست؟ آیا تجربه استفاده از این اپلیکیشن را داشته‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Androidcentral

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *