تعداد دانلودهای اپلیکیشن تیک تاک از مرز 2 میلیارد بار گذشت

tiktok

تیک تاک مدت‌هاست که توانسته نظر کاربران را به خودش جلب کند و حتی به‌عنوان رقیبی برای اینستاگرام شناخته شود. حالا و طبق آخرین اخبار، به‌نظر می‌رسد که تعداد دانلود اپلیکیشن تیک تاک از مرز 2 میلیارد نفر عبور کرده است.

ظاهرا شیوع ویروس کرونا و قرنطینه شدن مردم در خانه موجب شده که افراد علاقه بیشتری به شبکه‌های اجتماعی نشان دهند. طبق اطلاعاتی که توسط موسسه سنسورتاور منتشر شده، تعداد دانلود اپلیکیشن تیک تاک و نسخه چینی آن با نام Douyin به بیش از 2 میلیارد بار رسیده که در نوع خودش جالب است.

طبق این آمار، تنها در مدت زمان سه ماهه گذشته این اپلیکیشن 315 میلیون بار از گوگل پلی و اپ استور اپل دانلود شده و رشد قابل توجهی را از خودش نشان داده است. این آمار در واقع یک رکورد در تاریخ اپلیکیشن‌ها به حساب آمده و تیک تاک را به مقام بالایی می‌رساند. رتبه دوم در مدت زمان مشابه در اختیار پیام‌ رسان واتساپ بوده که در سه ماهه نخست امسال تقریبا 250 میلیون بار دانلود شده است.

این آمار منتشر شده تنها در رابطه با دو فروشگاه نرم‌افزاری بزرگ دنیا یعنی گوگل پلی و اپ استور بوده و شامل تعداد دانلودها از سایر فروشگاه‌ها نمی‌شود. همانطور که می‌دانید، بسیاری از افراد اپلیکیشن‌ها را از فروشگاه‌های دیگر دانلود می‌کنند که آمارشان خیلی دقیق و منظم بررسی نمی‌شود.

سنسور تاور می‌گوید که سه کشور هند، چین و آمریکا بیشتر از سایرین نسبت به دانلود تیک تاک اقدام کرده‌اند. تمام این آمار و ارقام مربوط به تعداد دانلود‌های تیک تاک در دنیاست و تعداد کاربران این اپلیکیشن را شامل نمی‌شود. وب‌سایت ورج با مدیران تیک تاک در این باره صبحت کرده اما هنوز اطلاعات دقیقی از سوی آن‌ها منتشر نشده است.

نظر شما در رابطه با تیک تاک چیست؟ آیا تاکنون تجربه استفاده از این اپلیکیشن ویدئو محور را داشته‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *