حل معادلات ریاضی با گوشی توسط اپلیکیشن Photomath

Photomath

اگر با حل کردن معادلات چند مجهولی ریاضی مشکل دارید، اپلیکیشن Photomath را نصب کنید. با کمک این برنامه فوق‌العاده کاربردی، می‌توانید خیلی راحت توسط دوربین گوشی به سخت‌ترین معادلات چند مجهولی ریاضی پاسخ دهید. برای دانستن روش حل معادلات ریاضی با گوشی همراه کاوشا باشید.

برای این کار تنها کافی‌ست که بعد از نصب اپلیکیشن، معادله نوشته شده بر روی کاغذ را توسط دوربین گوشی خودتان اسکن کنید. به سرعتی بسیار باورنکردنی، معادله حل شده و جواب نهایی به شما نشان داده می‌شود. شما حتی این توانایی را دارید که نحوه حل معادله را ببینید تا پس از آن، نمونه‌های مشابه را خودتان حل کنید. اگر به زبان انگلیسی آشنا نیستید، باز هم مشکلی نیست؛ چرا که اپلیکیشن Photomath از زبان فارسی پشتیبانی می‌کند. بنابراین به راحتی تمامی مراحل لازم برای حل کردن معادله را به زبان فارسی خواهید دید. جالب است بدانید که برنامه، معادله شما را از چندین راه، حل کرده و نحوه انجام تمامی آن‌ها را به شما آموزش می‌دهد.

حل معادلات ریاضی با گوشی

در تست‌هایی که ما گرفتیم، اپلیکیشن به‌خوبی از پس حل معادلات چند مجهولی برآمد، تنها کافی‌ست که معادله مورد نظر خودتان را به صورت انگلیسی بر روی کاغذ بنویسید (یعنی تمامی اعداد به لاتین نوشته شوند). این برنامه حتی گراف متناظر با معادله شما را هم رسم می‌کند تا دید کاملی نسبت به آن داشته باشید. اگر بخشی از معادله برای برنامه خوانا نبود، خیلی راحت توسط ماشین حسابی که در دل آن گنجانده شده، می‌توانید به‌صورت دستی معادله را در برنامه بنویسید.

اپلیکیشن Photomath از معادلاتی شامل روابط مثلثاتی، حد، تابع، لگاریتم و… پشتیبانی می‌کند. برنامه همچنین دارای بخش کاملی برای آموزش استفاده از آن نیز هست که کار را برای شما راحت‌تر خواهد کرد. نگران از دست دادن معادله‌ها هم نباشید چرا که همه آن‌ها در یک بخش به‌صورت آرشیو لیست شده‌اند. این اپلیکیشن بسیار کاربردی با حجم کم خودش برای سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است و می‌توانید پس از نصب آن با مشکلات ریاضی خداحافظی کنید!

دیدگاه ها

  • Avatar
    مونا ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ :: ۱۱:۲۶ ق.ظ
    7 0

    چه جالب بریم برا دانلود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *