بخش نیکوکاری به اپلیکیشن اسنپ اضافه شد

snapp

به تازگی بخش جدیدی با نام نیوکاری در اپلیکیشن اسنپ اضافه شده تا بتوانید از این راه به افراد نیازمند و خیریه‌ها کمک کنید. در واقع قسمت نیکوکاری در اسنپ کمک‌های مردمی را جمع کرده و از طریق این سرویس به دست مجمع خیرین سلامت کشور می‌رساند.

اسنپ بعد از امضای یک تفاهم‌نامه با مجمع خیرین سلامت کشور و ستاد ملی مدیریت کرونا، بخش نیکوکاری را به اپلیکیشن خودش اضافه کرده است. طبق اعلام رسمی این تاکسی اینترنتی تمامی کمک‌های مردمی در بخش نیکوکاری مستقیما به حساب مجمع خیرین سلامت کشور واریز خواهد شد. مدیرعامل اسنپ، جناب آقای ژوبین علاقبند، در رابطه با این طرح می‌گوید:

بعد از شیوع ویروس کرونا کمک‌های زیادی از سوی مردم جمع‌آوری شد؛ اما نهاد مشخصی برای سروسامان دادن به این کمک‌ها و رساندن آن‌ها به دست مسئولان حوزه بهداشت وجود نداشت. به همین جهت لازم بود که نهادی وارد عمل شده و این کمک‌ها را به صورت متمرکز سازمان‌دهی کند تا کمک‌های مردمی در بین خیریه‌های مختلف پخش نشده و از دست نرود. مجمع خیرین سلامت در واقع سازمانی مردم نهاد است که می‌توان از آن به‌عنوان بازوی حوزه درمان کشور یاد کرد. حالا مرجع رسمی کمک‌های مردمی معرفی شده است تا تمام کمک‌های مردمی به‌صورت یک‌جا جمع شوند.

علاوه‌بر این‌ها نظام بهداشت و درمانی کشور هر لحظه ممکن است که نیازمند تامین تجهیزات ویژه‌ای باشد که همه مردم از آن اطلاع نداشته باشند. بزرگ‌ترین مزیت جمع‌آوری کمک‌های نقدی، این است که می‌توان از آن برای رفع همان نیاز مشخص بهره گرفت. به همین راحتی کادر پزشکان دیگر با انبوهی از کالاهای اهدایی مردم مواجه نمی‌شوند.

مدیرعامل اسنپ همچنین از پیوستن این سرویس به کمپین “ایران همدل” خبر داد. اسنپ امیدوار است که بتواند با همکاری سایر کسب و کارهای اینترنتی به عبور از این بحران سخت کمک کند.

نظر شما در این باره چیست؟ آیا تاکنون وارد بخش نیکوکاری در اسنپ شده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

 

منبع :
Snapp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *