امکان زمان‌بندی توییت‌ها در توییتر به‌زودی فراهم خواهد شد

twitter (1)

امکان زمانبندی توییت ها در توییتر یکی از مورد انتظارترین ویژگی‌های این شبکه اجتماعی است که امروزه در بسیاری از اپلیکیشن‌های شخص ثالث و پیام‌رسان‌های رسمی همچون تلگرام هم دیده می‌شود. حالا ظاهرا قرار است که این قابلیت به توییتر نیز اضافه شود.

برخی از کاربران توییتر اعلام کرده‌اند که در زمان انتشار پست‌ها گزینه جدیدی را برای زمانبندی پست‌ها مشاهده کرده‌اند. توسط این ویژگی، شما می‌توانید مثلا مشخص کنید که چندین توییت در یک زمان از پیش تعیین شده ارسال شوند. جالب اینجاست که سال گذشته این قابلیت توسط توییتر به‌صورت محدود در اختیار برخی از کاربران قرار گرفت؛ اما هیچ‌وقت عمومی نشد. حالا که این قابلیت دوباره عرضه شده این احتمال وجود دارد که توییتر در حال تست نهایی و بهینه‌سازی‌های آن است.

زمانبندی توییت ها در توییتر

توییتر معمولا قابلیت‌های جدید خودش را در ابتدا عرضه کرده و منتظر بازخوردهای مردم می‌ماند تا در رابطه با سرنوشت آن تصمیم بگیرد. بنابراین احتمالا به‌زودی زمان‌بندی پست‌ها در توییتر در اختیار عموم قرار گرفته و یا برای همیشه با آن خداحافظی خواهد شد. ویژگی مورد اشاره نیز در حال حاضر تنها در نسخه تحت وب توییتر فعال شده است.

زمانبندی انتشار توییت‌ها در کلاینت وب TweetDeck که به توییتر متعلق بوده نیز در دسترس قرار گرفته است. بنابراین با وجود این قابلیت در ابزارهای مدیریت شبکه‌های اجتماعی، برای مهندسان توییتر خیلی سخت نیست که آن را با پلتفرم اصلی هماهنگ کنند.

کاربران در توییتر در رابطه با موضوعات لحظه‌ای و مختلفی صحبت می‌کنند که معمولا به سرعت موضوع بحث تغییر می‌کند. بنابراین این احتمال وجود دارد که توییتر به همین دلیل تا این لحظه تمایلی به اضافه کردن قابلیت زمانبندی به توییت‌ها نداشته است.

نظر شما در رابطه با اضافه شدن قابلیت زمانبندی توییت ها در توییتر چیست؟ آیا شما نیز از جمله کاربران این شبکه اجتماعی هستید یا اینستاگرام را ترجیح می‌دهید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
The Next Web

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *