معرفی بازی Chilly Snow برای اندروید و آیفون

Chilly Snows

بازی Chilly Snow یک محصول اعتیادآور و جذاب در سبک آرکید بوده که در سال 2017 توسط شرکت Acid Cousins تولید شده و در عین سادگی می‌تواند شما را به خوبی سرگرم کند. با کاوشا و معرفی این بازی همراه شوید…
گیم‌پلی بازی به این گونه است که، باید گلوله‌ برفی را با انگشت‌تان به سمت چپ و یا راست هدایت کنید. نقطه شروع نوک یک قله است که می‌توانید با یک کلیک بر روی صفحه تلفن‌همراه بازی را آغاز کرده و شروع به رکوردزنی کنید. باید گلوله را طوری هدایت کرده که به موانع پیش رویتان که درختان کاج، سنگ‌های غول پیکر و… هستند، برخورد نکند و از بین آن‌ها عبور کند. درضمن توجه داشته باشید که این بازی را به صورت عمودی اجرا خواهید کرد. نباید اجازه دهید گلوله به لبه‌های صفحه تلفن‌همراه نزدیک شود، زیرا باعث باختن شما می‌شود.
شاید در تجربه اول هدایت گلوله کمی دشوار باشد و شما را گیج کند اما بعد از چند تلاش مجدد می‌توانید به راحتی گلوله را کنترل کنید. برای تغییر مسیر گلوله فقط باید برروی صفحه ضربه بزنید و گلوله مسیر خود را تغییر می‌دهد. یک نکته دیگر این است که زمانی که انگشت‌تان را روی صفحه نگه می‌دارید گلوله با سرعت بیشتری به حرکت ادامه می‌دهد. باید مراقب تغییر مسیرهای خود باشید که آن‌ها را به موقع انجام دهید. توجه داشته باشید هرچقدر هم که رکورد خود را بالا برده باشید و مسیر زیادی را طی کرده باشید، در صورت باختن، رکوردتان تا آنجا ثبت شده و به نقطه شروع باز می‌گردید. به این ترتیب، می‌توانید بهترین و آخرین رکوردتان را تحت عنوان کلمه‌های Best و Last مشاهده نمایید.
یکی دیگر از نکات قابل توجه این بازی، گرافیک مطلوب آن است که با جزئیات زیبای خود شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. از نکات گرافیکی این بازی می‌توان به قسمت Skins که آیکن آن به شکل یک قطره در قسمت بالای سمت راست صفحه قرار دارد، اشاره کرد. شما در این قسمت می‌توانید رنگ گلوله، درخت‌های کاج و حتی رنگ کوه را که پس‌زمینه شما است، تغییر دهید و این کار تنها با ثبت کردن رکوردهای مورد نظر بازی امکان پذیر است. برای تشخیص بهتر ظرافت گرافیکی این گیم، به ردی که گلوله هنگام حرکت از خود به جای می‌گذارد، دقت کنید که پاشیده شدن برف به اطراف آن را به شما نشان می‌دهد. موسیقی دلنشین نیز به بیشتر لذت بردن شما کمک بسیاری می‌کند و همه این‌ها جمع شده‌اند تا گرافیک و فضای مناسبی را برای شما به ارمغان آورند.
این بازی حتی حالت شب و روز دارد که می‌توانید با توجه به شرایط محیطی خود، آن را تغییر دهید. توجه داشته باشید در حالت شب فضای محیط به صورت طبیعی اندکی تاریک می‌شود که شب شدن هوا را نشان می‌دهد و منبع روشنایی، گلوله شماست. این مورد به جذابیت، دشواری و هیجان بازی افزوده است.
رنگ گلوله به صورت پیش‌فرض به رنگ آبی است که هما‌ن‌طور که گفته شد شما قادر به تغییر رنگ آن هستید، اما زمانی که گلوله را از بین موانع انبوه عبور می‌دهید، رنگ آن در مرحله اول به رنگ زرد و در مرحله دوم به رنگ قرمز در می‌آید (رنگ گلوله به هر رنگی که باشد در این دو مرحله، تغییرات ثابت هستند). نکته مثبت این تغییر رنگ‌ها، این است که می‌توانید امتیاز بیشتری را در آن حالت‌ها بدست بیاورید.

حجم این گیم تنها 24 مگابایت است. این بازی توانسته طرفداران خود را به خوبی راضی نگه دارد و امتیاز 4.6 از 5 و میزان 5 میلیون دانلود را به خود اختصاص دهد. Chilly Snow برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس قرار دارد و می‌توانید آن را دانلود کرده و لذت ببرید.

بازی Chilly Snow

 

  • بازی Chilly Snow برای اندروید
    دریافت
  • بازی Chilly Snow برای iOS
    دریافت
  • ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *