رفع مشکل نصب اپلیکیشن‌هایی که در گوگل پلی در دسترس نیستند

google-play-tips-kavosha

اگر دارای تلفن‌هایی با سیستم عامل اندروید هستید و از اپلیکیشن گوگل‌ پلی برای دانلود استفاده می‌کنید، قطعا متوجه تحریمات و محدودیت‌های این اپلیکیشن شده‌اید. گوگل‌ پلی دسترسی کاربران کشورمان را به برخی از اپلیکیشن‌ها و بازی‌های خود قطع نموده و ما قادر به دانلود کردن آن‌ها نیستیم؛ این محدودیت در قالب یک اخطار و تحت عنوان “این برنامه در کشور شما در دسترس نیست”، برای شما نمایش داده می‌شود.
با کاوشا همراه شوید تا بفهمیم چگونه می‌توانیم با یک ترفند بسیار ساده این محدودیت‌ها را از بین برده و مشکل نصب اپلیکیشن گوگل‌ پلی را به راحتی حل کنیم.
این ترفند در سه مرحله انجام شده و برای انجام دادن آن نباید از آی‌پی ایران استفاده کنید.
مرحله اول: به تنظیمات تلفن همراه خود بروید، اگر زبان تلفن شما فارسی بوده به بخش برنامه‌ها و اگر انگلیسی است به بخش Application Manager مراجعه نمایید. باید کش و حافظه ذخیره شده Google Play و Google Play Service را پاک کنید. در قسمت برنامه‌ها این دو اپلیکیشن را پیدا کنید، به قسمت محل ذخیره یا Storage رفته و گزینه‌های CLEAR DATA و CLEAR CACHE را انتخاب و حذف یا Delete را بزنید تا حافظه اپلیکیشن‌ها پاک شود.
مرحله دوم: حالت پرواز تلفن خود را روشن و بلافاصله گوشی را ریستارت کنید. توجه داشته باشید قبل از ریستارت کردن گوشی نباید وارد گوگل‌پلی شوید، در غیر این صورت باید مراحل را از سر بگیرید.
مرحله سوم: حالت پرواز را خاموش کرده، به اینترنت متصل شوید و آی‌پی خودتان را تغییر دهید. تمام شد، به همین سادگی، حالا به گوگل‌پلی رفته و بدون هیچ محدودیتی اپلیکیشن‌ها و بازی‌های مورد نظر خود را سرچ کرده و در صورت تمایل، دانلود کنید. نکته مهم و قابل توجه در رابطه با این ترفند این است که، محدودیت به صورت همیشگی از بین نرفته و موقت است، اما همیشه می‌توانید این ترفند کارآمد را برای حل مشکل نصب اپلیکیشن گوگل‌ پلی به کار برده و لذت ببرید.

 

مشکل نصب اپلیکیشن گوگل پلی

دیدگاه ها

  • Avatar
    راحيل ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ :: ۱:۰۳ ق.ظ
    10 3

    very good ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *