معرفی اپلیکیشن Clock: ساعت به سبک گوگل!

clock

یکی از مزایای اصلی تلفن‌های همراه که شاید کمتر به آن توجه شده باشد، امکان استفاده از آن به‌عنوان یک ساعت زنگ‌دار است. در واقع شما با داشتن یک گوشی هوشمند می‌توانید از زمان مطلع شده و حتی همچون یک ساعت زنگ‌دار، آن را کوک کنید تا مثلا به واسطه آن سر ساعت مقرر از خواب بیدار شوید! اپلیکیشن Clock گوگل در واقع بهترین اپلیکیشن ساعت و آلارم برای گوشی‌های اندرویدی بوده که نصب کردن آن بر هر کسی واجب است! با کاوشا و معرفی این اپلیکیشن همراه باشید.

اپلیکیشن Clock گوگل در واقع بر روی برخی از گوشی‌های هوشمند به‌صورت پیش‌فرض نصب شده است و شما بدون آنکه کار خاصی انجام دهید، می‌توانید از امکاناتش بهره ببرید؛ اما اکثر محصولات موجود در ایران همچون گوشی‌های ساخت سامسونگ و هواوی به این اپلیکیشن مجهز نیستند. بنابراین اگر قصد دارید از کلاک و امکانات بسیار خوبش بهره ببرید، حتما این اپلیکیشن را بر روی گوشی خودتان نصب کنید. به‌صورت کلی این اپلیکیشن کاربردی از 4‌ بخش مختلف تشکیل شده است که در ادامه به معرفی هریک از آن‌ها می‌پردازیم.

Alarm: در این بخش شما می‌توانید یک آلارم یا یادآور برای خودتان تنظیم کنید تا در زمان مشخص شده گوشی به صدا درآمده و در واقع کاری را به شما یادآوری کند. در هنگام تنظیم آلارم نیز امکانات خوبی در اختیارتان قرار می‌گیرد. مثلا می‌توانید زنگ را تغییر دهید و یا ویبره را فعال و غیرفعال کنید. محدودیت خیلی خاص و مشکل‌سازی در تعداد آلارم‌ها وجود ندارد و شما می‌توانید تعداد زیادی آلارم برای خودتان تنظیم کنید. برای مشخص کردن زمان مورد نظر نیز یک ساعت دایره‌ای شکل در اختیارتان قرار می‌گیرد و تنها کافی‌ست که ساعت و دقیقه به صدا درآمدن گوشی را مشخص نمایید.

Clock: بخش بعدی جایی برای به نمایش درآمدن ساعت است. علاوه بر نمایش زمان محلی، شما می‌توانید سایر شهرهای جهان را نیز به این بخش اضافه کنید تا از زمان در آنجا مطلع شوید! این مورد برای افرادی که به خارج از کشور سفر می‌کنند و یا یکی از عزیزان‌شان در خارج از کشور زندگی می‌کند، بسیار مفید و کاربردی است.

Timer: در این قسمت می‌توانید یک تایم را مشخص می‌کنید تا به محض لمس آیکون استارت، تایمر از تایم مشخص شده به سمت صفر با شمارش معکوس حرکت ‌کند.

Stopwatch: بخش آخر نیز به شما کمک می‌کند تا بتوانید رکوردگیری نمایید و در واقع یک کرنومتر داشته باشید. به این صورت که با لمس آیکون استارت، یک تایمر از صفر شروع به حرکت می‌کند و می‌توانید با لمس دوباره آیکون در نظر گرفته شده آن را متوقف کنید. در این بخش حتی امکان توقف لحظه‌ای نیز در نظر گرفته شده تا مثلا بتوانید چندین آیتم را به‌صورت لحظه‌ای در نظر بگیرید.

Clock بهترین اپلیکیشن ساعت و آلارم برای گوشی‌های اندرویدی است و توانسته تا نظر مساعد بیش از ۲۵۰ هزار نفر را به خودش جلب نماید. شما می‌توانید این اپلیکیشن خوب و کاربردی را از کافه بازار برای گوشی اندرویدی خودتان دانلود نمایید.

بهترین اپلیکیشن ساعت و آلارم برای گوشی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *