امکان پاک کردن گروهی نظرات در اینستاگرام به زودی فراهم می‌شود

instagram-cm-delete

فیسبوک به عنوان مالک اینستاگرام، مدام در حال اضافه کردن ویژگی‌های جدید است. سرعت اضافه شدن تغییرات جدید، با وجود رقیبانی همچون تیک تاک حتی بیشتر از قبل هم شده که خبر خوبی برای طرفداران این شبکه اجتماعی خواهد بود. در آخرین اقدام ظاهرا امکان پاک کردن گروهی نظرات در اینستاگرام به‌زودی فراهم خواهد شد.

اینستاگرام با انتشار یک بیانیه مطبوعاتی، خبر اضافه شدن ویژگی‌های جدید را رسانه‌ای کرد و گفت که برخی از آن‌ها وارد مرحله آزمایشی هم شده‌اند. ویژگی‌های جدید قرار است که این شبکه اجتماعی عکس محور را به مکانی مثبت‌تر تبدیل کنند! یکی از مهم‌ترین این قابلیت‌ها، امکان پاک کردن گروهی کامنت‌هاست. یعنی شما می‌توانید تعدادی از کامنت‌های موجود در پست‌های‌تان را ابتدا مارک کرده و سپس به راحتی لمس یک کلیک، آن‌ها را حذف کنید. در حال حاضر امکان حذف گروهی نظرات در این شبکه اجتماعی تا ۲۵ عدد به‌صورت آزمایشی در دسترس قرار گرفته است.

طبق صحبت‌های اینستاگرام، ویژگی‌های گفته شده مدتی هست که در حال تست هستند و شامل بهودهایی جزئی هم شده‌اند. اینستاگرام معتقد است که ویژگی‌های جدید، بیش از همه به کار پیج‌های با فالور بالا می‌آیند. طق ادعای این شبکه اجتماعی، پیج‌های محبوب می‌توانند با این ویژگی‌های جدید فضای مثبت‌تری را داشته باشند.

شما به‌زودی کنترل بیشتری بر روی بخش تنظیمات خواهید داشت؛ مثلا می‌توانید مشخص نمایید که چه کسانی حق دارند تا شما را منشن کنند. مورد بعدی نیز به پین کردن نظرات مربوط می‌شود؛ در این حالت شما مثلا می‌توانید تعدادی از کامنت‌های پست خودتان را پین کنید تا بالاتر از بقیه به نمایش درآیند. چیزی که پیش‌تر نمونه آن را در برخی از سرویس‌های محبوب دیگر نظیر یوتیوب گوگل دیده بودیم.

نظر شما در رابطه با قابلیت‌های جدید اضافه شده چیست؟ آیا پاک کردن گروهی نظرات در اینستاگرام را ویژگی مفیدی به شمار می‌آورید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *