با اضافه شدن شهرهای جدید، اکنون اسنپ در 100 شهر ایران فعال است!

Snapp

صبح امروز شرکت اسنپ رسما اعلام کرد که دامنه فعالیت خودش را گسترش داده و با افزودن 6 شهر جدید به زیر مجموعه خود، اکنون اسنپ در 100 شهر ایران فعال است.

تاکسی اینترنتی یا آنلاین، در دنیا چیز جدیدی نیست و مدتی هست که با نمونه‌های خارجی شناخته شده‌ای همچون اوبر شناخته شده است. در ایران اما مدتی هست که دو شرکت اسنپ و تپ‌سی اقدام به کاری مشابه کرده‌اند. با این دو سرویس می‌توانید به صورت اینترنتی تاکسی بگیرید و بسیاری از مشکلات همیشگی را دور بزنید.

اسنپ که بدون شک بهترین نمونه از تاکسی‌های اینترنتی در ایران است، پس از آنکه به موفقیت‌های بسیاری در تهران دست یافت، پای خودش را به سایر شهرهای کشور نیز باز کرد. این دامنه فعالیت روزبه‌روز گسترش یافت تا اینکه امروز رسما به بیش از 100 شهر ایران رسیده است. اسنپ که بیش از 4 سال از آغاز فعالیت رسمی آن می‌گذرد، امروز با اضافه کردن 6 شهر فسا، بیرجند، زرین‌شهر جهرم، ورامین و شهرضا به ناوگان خود، توانست به چنین رکورد فوق‌العاده‌ای دست یابد. امروزه شما می‌توانید در 31 استان کشور از قابلیت‌های اسنپ بهره‌مند شوید؛ یعنی به راحتی و در سریع‌ترین زمان ممکن، تاکسی بگیرید!

اسنپ برای تمامی کاربرانی که برای نخستین بار در این شهرها درخواست خودرو بدهند، یک سفر رایگان تا سقف 6 هزار تومان در نظر گرفته است. برای بهره‌مندی از آن‌ها می‌بایست از کدهای تخفیف زیر استفاده کنید:

  • برای شهر بیرجند از کد تخفیف Hi-BJ
  • برای شهر ورامین از کد تخفیف Hi-VN
  • برای شهرهای جهرم و فسا از کد تخفیف Hi-JF
  • و برای شهرهای زرین‌شهر و شهرضا از کد تخفیف Hi-ZS

علاوه بر آسان شدن حمل نقل در بیش از 100 شهر ایران، افراد زیادی نیز می‌توانند اقدام به ثبت‌نام در این سامانه کنند و فعالیت خودشان را به عنوان راننده آغاز نمایند. این یعنی به راحتی تعداد زیادی از افراد می‌توانند از طریق اسنپ به درآمد برسند.

نظر شما در رابطه با این سرویس چیست؟ آیا تاکنون در شهرستان خودتان از اسنپ استفاده کرده‌اید؟ نظرتان خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Snapp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *