اپلیکیشن مایکروسافت Trove رسما معرفی شد

trove-app

مایکروسافت در روزهای گذشته اپلیکیشن جدیدی را برای کسب درآمد معرفی کرد. در واقع اپلیکیشن مایکروسافت Trove به شما کمک می‌کند تا از طریق تصاویر ثبت شده خودتان به درآمد برسید.

یکی از چالش‌های پیش‌‌روی هوش مصنوعی، نحوه یادگیری و چگونگی بهبود عملکرد آن است. محققان همیشه در تلاش‌ هستند تا بتوانند با ارائه راهکارهای جدید، قدم‌های بزرگی در این راه بردارند. مایکروسافت اما راهی مثبت در پیش گرفته و قصد دارد با استفاده از اپلیکیشن Trove به بهوبد یادگیری ماشینی با تصاویر ثبت شده توسط کاربران کمک کند.

اپلیکیشن مایکروسافت Trove که بخشی از پروژه گاراژ این کمپانی هست، در واقع یک واسطه میان عکاسان و محققان حوزه علوم داده است؛ به این صورت که توسط این سرویس محققان می‌توانند عکس‌های مدنظرشان را از عکاسان بخرند. به همین راحتی عکاسان به درآمد رسیده و دانشمندان در راستای کسب اطلاعات بیشتر در این حوزه گام برمی‌دارند.

اپلیکیشن Trove برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS طراحی شده و هم اکنون قابل دانلود است. شما هرلحظه که دوست داشتید، می‌توانید با ارسال تصاویر خودتان در پروژه‌های بهبود یادگیری ماشینی مشارکت نمایید. در واقع دانشمندان این حوزه برای آموزش مدل‌های مبتنی‌بر Computer Vision به تصاویر باکیفیت و در تعداد بالا نیاز دارند و معمولا این موارد را از مردم می‌گیرند. به همین دلیل است که گاهی اوقات توسعه دهندگان فراخوان می‌دهند تا مردم بتوانند تصاویر را برای آن‌ها بفرستند.

از آنجایی که مردم در این زمینه اطلاعات کافی ندارند، مایکروسافت تصمیم گرفته تا با معرفی اپلیکیشن Trove این خلا بوجود آمده را برطرف سازد تا افراد عادی بتوانند به‌راحتی در پروژه‌های بزرگ این حوزه مشارکت داشته باشند. شما می‌توانید تصاویر قدیمی و جدید ثبت شده توسط خودتان را به اشتراک بگذارید؛ در نهایت به تصاویر انتخاب شده جایزه‌هایی اهدا خواهد شد.

نظر شما در رابطه با این پروژه جدید مایکروسافت چیست؟ آیا تاکنون قدمی در راه توسعه علم برداشته‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Mspoweruser

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *