معرفی اپلیکیشن هومینگ : خرید، فروش و اجاره ملک در گوشی!

homing-app-preview-kavosha-3

خرید، فروش و اجاره ملک از گذشته تاکنون پای ثابت بحث‌های درون خانواده‌ها بوده است. پیش‌تر برای پیدا کردن یک خانه مجبور بودید که وقت زیادی بگذارید و به املاکی‌های محله‌ها سر بزنید. حالا اما با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن اپلیکیشن‌های موبایلی، تمام کارها رنگ و بوی دیگری به خود گرفته‌اند. امروز قصد داریم در کاوشا به معرفی اپلیکیشن هومینگ بپردازیم. اپلیکیشنی که خرید، فروش و اجاره ملک را به سادگی چند لمس ساده بر روی صفحه گوشی انجام خواهد داد.

هومینگ در واقع به عنوان یک واسطه عمل کرده و رابطه‌ای را میان خریداران و فروشندگان با املاکی‌ها برقرار می‌سازد. اگر صاحب ملک هستید و قصد فروش یا اجاره دادن آن را دارید، می‌توانید از هومینگ کمک بگیرید؛ در عین حال اگر قصد دارید جایی را بخرید یا اجاره کنید، باز هم هومینگ به دادتان خواهد رسید.

در هومینگ قرار نیست شما خانه‌ای ببینید یا به دنبال آگهی سایرین بگردید و به آن‌ها زنگ بزنید! در واقع هومینگ تمام اطلاعات لازم را از شما دریافت کرده و به‌جای شما با مشاورین املاک مناسب ارتباط برقرار می‌کند. به زبان ساده‌تر اپلیکیشن هومینگ به‌جای شما به درب تک تک مشاورین منطقه رفته و درخواست شما را به آن‌ها می‌رساند.

خرید فروش اجاره ملک با اپلیکیشن هومینگ

اپلیکیشن هومینگ به دو بخش اصلی درخواست ملک یا سپردن ملک تقسیم می‌شود. وظیفه اصلی شما دادن اطلاعات درست به برنامه است. اگر قصد اجاره ملکی را دارید، می‌توانید سقف ودیعه و اجاره خودتان را مشخص کرده و اطلاعات مربوط به نوع و جزئیات خانه همچون تعداد اتاق‌ها، متراژ و محل را در اپلیکیشن وارد نمایید. سپس هومینگ درخواست شما را به مشاورین آن منطقه ارسال کرده و تنها کافی‌ست که منتظر بمانید تا مشاورین، نمونه‌های مناسب با شرایط شما را بیابند و به اطلاع شما برسانند.

در بخش بعدی که مربوط به صاحبان املاک است؛ می‌توانید مشخصات ملک خودتان را در اپلیکیشن وارد کرده و از هومینگ بخواهید که صدای شما را به گوش تمام کسانی برساند که خواهان چنین ملکی هستند. هومینگ فقط مخصوص به ملک‌های مسکونی نیست و شامل نمونه‌‌های تجاری هم می‌شود. یعنی می‌توانید اطلاعات مربوط به زمین، باغ، انبار، واحدهای صنعتی، مغازه‌ها و خلاصه هر نوع ملکی را در اپلیکیشن وارد نمایید. به‌طور کلی جامعه هدف هومینگ بسیار گسترده بوده و از فیلترهای جامعی در آن استفاده شده است.

خرید فروش اجاره ملک با اپلیکیشن هومینگ

در حال حاضر اپلیکیشن هومینگ فقط در شهر تهران فعالیت کرده و به‌زودی سایر شهرهای کشور نیز تحت پوشش قرار خواهند گرفت. برای استفاده از قابلیت‌های خوب این سرویس می‌بایست ابتدا در آن ثبت نام کنید. البته روند ثبت نام بسیار ساده بوده و تنها کافی‌ست که شماره موبایل خودتان را وارد کرده و سپس کد ارسال شده را در کادر مربوطه وارد نمایید. به همین راحتی… .

اپلیکیشن هومینگ با هدف خرید، فروش و اجاره ملک ساخته شده و می‌خواهد شما را خیلی راحت به خواسته‌تان برساند. این اپلیکیشن را می‌توانید با حجمی در حدود ۴ مگابایت از کافه بازار دانلود کرده و بر روی گوشی اندرویدی خودتان نصب کنید. کاربران آیفون‌های اپل می‌توانند با مراجعه به وب‌سایت هومینگ از تمام قابلیت‌های آن به صورت وب اپلیکیشن استفاده نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *