معرفی بازی Yellow برای اندروید و آیفون : زرد طلایی!

yellow

ساخت بازی‌های نوآورانه و متفاوت ریسکی بزرگ برای توسعه دهندگان بوده تا حدی که ممکن است نتواند نظر مساعد پلیرها را جلب کند. اما با این حال بازی‌ها‌ی بسیاری وجود دارند که از این ویژگی برخوردار هستند. امروز در کاوشا قصد داریم یک شرکت با بازی‌های خاص و تعدادی از بازی‌های آن را معرفی کنیم. شرکت Bart Bonte در زمینه طراحی بازی‌های پازل همراه با رنگ‌ها فعالیت دارد و تلاش کرده است تا پازل‌های متفاوتی طراحی کند. این شرکت چهار بازی با نام‌های Red ،Green ،Blue و Yellow تولید کرده که محتوای آن‌ها همانند نام‌شان جذاب و منحصر به فرد است.

در این بازی‌ها که داستانی مشابه دارند، باید تلاش کنید تا تمام صفحه را به رنگ اسم بازی درآورید. برای مثال در بازی Red در هر مرحله باید تلاش کنید تا تمام صفحه قرمز رنگ شود و در سایر بازی‌ها نیز دقیقا به همین شکل! مراحل بازی و نحوه‌ یک رنگ کردن صفحه در ۴ بازی متفاوت است و هرکدام از معماهای متفاوتی بهره می‌برند، اما بعضی از مراحل به یکدیگر شباهت دارند. پیش‌تر به معرفی بازی Green از همین مجموعه پرداختیم و در این پست ما به اختصار بازی Yellow را که قدیمی‌ترین بازی بین آن‌هاست، شرح می‌دهیم.

Yellow با بیش از ۵ میلیون دانلود و کسب امتیاز ۴.۷ در گوگل پلی آمار خوبی دارد و همین امر سبب شده است که توسعه دهنده، بازی با نام رنگ‌های دیگر را نیز تولید کند. از ویژگی‌های دیگر این بازی، وجود ساده‌ترین طراحی برای آن است، به این صورت که در ابتدای ورود به آن جملاتی نمایش داده می‌شود که با زدن گزینه Skip می‌توانید از مشاهده‌ آن‌ها صرف‌نظر کنید. سپس تنها سه گزینه وجود دارد که شامل: تنظیمات که در آن امکان قطع و وصل موزیک بازی و پاک کردن اطلاعات بازی در دسترس هست، قسمت اطلاعات که شامل معرفی بازی و صفحات اجتماعی آن می‌شود و در آخر گزینه‌ شروع بازی که تنها کافی‌ست بر روی آن کلیک کرده و ذهن خود را به چالش بکشید.

بازی Yellow روند مشخصی را طی نمی‌کند و ممکن است با توجه به هوش شما یک مرحله بسیار ساده و یکی بسیار سخت باشد. با این حال سازنده به شما اجازه داده تا با مشاهده یک تبلیغ، راهنمایی کوچکی برای رد کردن هر مرحله داشته باشید. نکته جالب اینجاست که خود تبلیغات نیز اصلا آزاردهنده نیستند و به‌راحتی و در چند ثانیه می‌توان با زدن ضرب‌در کوچک بالای صفحه، قید تماشای آن‌ها را زد.

اما یک نکته‌ منفی که در این بازی‌ها وجود دارد، مشاهده‌ بیش از حد یک رنگ بوده که هم خسته کننده است و هم چشم را اذیت می‌کند و نمی‌توان به مدت طولانی به بازی کردن ادامه داد. در بازی به تعداد مراحل آن اشاره‌ای نشده است، اما مراحل نسبتا ساده بوده و رد کردن آن‌ها زمان زیادی را از شما نمی‌گیرند. موسیقی بازی زیاد مطلوب نیست، اما می‌توان آن را برای یک بازی کم حجم مناسب دانست. شما می‌توانید بازی Yellow را برای گوشی‌های اندرویدی و آیفون‌های اپل با حجم به ترتیب 9 و 36 مگابایت دانلود کرده و یک بازی فکری با مراحل متفاوت را تجربه کنید.

معرفی و دانلود بازی Yellow برای اندروید و آیفون

  • دانلود بازی Yellow برای اندروید
    دریافت
  • دانلود بازی Yellow برای iOS
    دریافت
  • ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *