فروشگاه اپیک گیمز به‌زودی برای اندروید و iOS عرضه خواهد شد

epic-games-store

تیم سوئینی به عنوان رئیس اپیک گیمز در رابطه با موفقیت‌های فروشگاه اپیک گیمز در مصاحبه اخیر خود صحبت کرد و گفت که این فروشگاه قرار است برای اندروید و iOS نیز عرضه شود.

اپیک گیمز در واقع رقیب جدی استیم است. این فروشگاه قصد دارد تا با ارائه سود بیشتر از فروش بازی‌ها برای توسعه‌دهندگان، شرایط بهتری را برای عرضه بازی‌ها بر روی کامپیوتر مهیا نماید. البته از جمله مزایای ویژه این فروشگاه عرضه بازی‌های رایگان به‌صورت هفتگی است.

تیم سوئینی در آخرین مصاحبه خود در رابطه با آینده فروشگاه اپیک گیمز و نقاط قوت کراس‌پلی صحبت کرد. ظاهرا قرار است این فروشگاه بزرگ بر روی گوشی‌های موبایل عرضه شود. در ادامه بخشی از صحبت‌های وی را می‌خوانید:

به‌زودی فروشگاه را بر روی آیفون‌های اپل عرضه خواهیم کرد و آن را در اختیار کاربران اندرویدی نیز قرار می‌دهیم. به عقیده من این یک گام رو به جلو در صنعت بازی‌های ویدئویی خواهد بود. ما به عنوان یک تولید کننده توانستیم مخاطبان موبایل و کامپیوتر را به سمت فورتنایت جذب کنیم. ما به توسعه دهندگان این نوید را می‌دهیم که به واسطه بازی‌های خود و فروشگاه ماه به یک اکوسیستم جذاب و جدید راه پیدا خواهند کرد.

تیم سوئینی در سال 2018 نیز اعلام کرده بود که قصد دارد پس از عرضه اپیک گیمز بر روی کامپیوتر و مک، در سال 2019 آن را وارد دنیای گوشی‌های موبایلی کند. در حال حاضر ما در سال 2020 هستیم و به نظر می‌رسد که ویروس کرونا تا حدی موجب تاخیر در این ماجرا شده است. اما انتظار داریم که تا پایان سال شاهد این اتفاق باشیم.

در اواخر سال 2019 لانچر بازی فورتنایت با یک آپدیت جدید بر روی اندروید رو به رو شد. کاربران با استفاده از برنامه Epic Games می‌توانند آپدیت بازی‌های جدید را دریافت نمایند. نظر شما در رابطه با این فروشگاه چیست؟ آیا تاکنون از اپیک گیمز استفاده کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Gamespot

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *