از فراموش‌کارترین شهر ایران تا ماجرای جا گذاشتن کودک چند ماهه به روایت اسنپ!

Snapp-Lost

این روزها همه چیز رنگ و بوی تکنولوژی به خود گرفته در حدی که تاکسی‌ها نیز اینترنتی شده‌اند. بدون شک اسنپ بهترین تاکسی اینترنتی کشور است که حالا در بیش از 100 شهر ایران فعالیت دارد. یکی از مشکلاتی که معمولا افراد حواس‌پرت با آن روبه‌رو هستند، گم کردن وسایل خصوصا در تاکسی است. امروز اسنپ آمار جالبی را از این موضوع منتشر کرد و بر طبق آن فراموش‌کارترین شهر ایران مشخص شد.

طبق آمار رسمی منتشر شده از سوی اسنپ، تهران فراموش‌کارترین شهر ایران است؛ میزان گمشدن اشیا افرادی که در تهران از اسنپ استفاده می‌کنند، تقریبا بیش از دو برابر مشهدی‌هاست. شهری که لقب دومین شهر از لحاظ حواس‌پرتی را به خود اختصاص داده است. بعد از این دو کلان‌شهر ایران، نوبت به اصفهان می‌رسد که با آمار بسیار نزدیکی نسبت به مشهد در رتبه سوم قرار گرفته است.

آمار فراموشکارترین مسافران ایرانی بعد از این سه شهر به ترتیب به شهرهای شیراز، قم، کرج، یزد و قزوین می‌رسد. در جدول زیر می‌توانید لیست حواس‌پرتان کشور (!) را مشاهده کنید.

فراموش‌کارترین شهر ایران

طبق آمار، گوشی تلفن همراه، متداول‌ترین وسیله گمشده در اسنپ بوده و از جمله عجیب‌ترین موارد نیز می‌توان به جا ماندن یک نوزاد چندماهه در اسنپ اشاره کرد! در بین گزارشات رانندگان اسنپ، مواردی همچون جا ماندن ذرت مکزیکی و یا خرگوش هم دیده می‌شود که در نوع خودش جالب و البته عجیب است!

بد نیست بدانید که به طور میانگین در هر روز از سال، 468 گزارش مفقودی توسط کارشناسان اسنپ به ثبت می‌رسد! از جمله ارزشمندترین موارد گمشده در اسنپ باید به یک کیسه طلا اشاره کرد. ماجرا از این قرار بوده که فرد کیسه طلای خودش حاوی یک نیم‌ست، 4 عدد النگو و 2 عدد انگشتر را در ماشین جا گذاشته که در نهایت با پیگیری‌های راننده و کارشناسان اسنپ، به صاحب خودش بازگردانده شد.

شما در رابطه با این موضوع چگونه فکر می‌کنید؟ اگر شما نیز تجربه مشابهی دارید، خوشحال می‌شویم که آن را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Snapp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *