تلگرام طلایی دوباره در گوگل‌پلی عرضه شد: همین حالا دانلود کنید

telegram.talaei

چندی پیش گوگل در یک اقدام غیر منتظره، اپلیکیشن تلگرام طلایی را از گوشی‌های اندرویدی پاک کرد و اعلام نمود که این اپ به دلیل جاسوسی از کاربرانش، دیگر جایی در پلی استور ندارد! حالا بر طبق اعلام رسمی کانال تلگرام طلایی، این اپلیکیشن با اعمال تغییرات جدید دوباره به فروشگاه‌های نرم‌افزاری معتبری همچون گوگل‌پلی و کافه‌بازار بازگشته است.

گوگل در یک اقدام سخت‌گیرانه اپلیکیشن تلگرام طلایی را از فروشگاه نرم‌افزاری خوب خودش ملقب به گوگلی‌پلی حذف کرد. اما این پایان کار نبود و به‌طور اتوماتیک این اپلیکیشن از تمام دیوایس‌های اندرویدی پاک شد و حتی گوگل اجازه نصب دوباره آن را به کاربران نمی‌داد! حالا ظاهرا عوامل سازنده تلگرام طلایی، توانسته‌اند تا نواقص گذشته را رفع کرده و اعتماد دوباره این غول دنیای جستجو را جلب کنند. این اپلیکیشن دوباره به گوگل‌پلی آمده و همین حالا می‌توانید دوباره از امکانات آن بهره‌مند شوید. این بار دیگری خبری از اخطارهای گوگل نیست و اپلیکیشن توانسته تا استانداردهای گوگل را رعایت کند. این اپلیکیشن را می‌توانید از گوگل‌پلی و یا کافه بازار دانلود کنید.

این حرکت گوگل نشان می‌دهد که اقدامات سخت‌گیرانه آن چندان هم ربطی به ایرانی بودن اپلیکیشن و همچنین مسائل سیاسی ندارد؛ چرا که در غیر این صورت دوباره اجازه انتشار تلگرام طلایی در استور خودش را نمی‌داد. حالا دوباره توسعه دهندگان ایرانی با امید بیشتری به کار خود ادامه می‌دهند و دید مثبت‌تری به این پلتفرم دارند.

اپلیکیشن تلگرام طلایی در مدت زمان اندکی که از حضورش در پلی‌استور می‌گذرد، توانسته تا نظر مثبت بیش از 40 نفر را به خودش جلب کند و همچنین تعداد نصب‌هایش را به بیش از 10 هزار برساند. این موضوع نشان‌دهنده محبوبیت بالای این نسخه متفرقه از تلگرام در بین ایرانی‌هاست.

این اپ با نام Talaie و با حجم 21 مگابایت در گوگل‌پلی منتشر شده و می‌توانید آن را از طریق لینک‌ زیر دانلود کنید.

  • دانلود تلگرام طلایی
    دریافت
  • ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *