سامسونگ از اپلیکیشن Health Monitor برای اندازه‌گیری فشار خون افراد رونمایی کرد

Samsung-Health-Monitor-App

بالاخره امروز سامسونگ توانست مجوزهای لازم را از وزارت غذا و دارو کره جنوبی دریافت کند و اپلیکیشن Health Monitor را در این کشور معرفی نماید.

اکنون کاربران ساعت هوشمند گلکسی واچ اکتیو 2 سامسونگ می‌توانند با استفاده از قابلیت آنالیز موج پالس ساعت، فشار خون خودشان را اندازه بگیرند. نتایج بدست آمده از این طریق با اپلیکیشن Health Monitor همگام‌سازی خواهد شد. از همین راه شما می‌توانید اطلاعات دریافت شده را در طی روزها، ماه‌ها و حتی سال‌های گذشته جمع‌آوری کرده و در صورت لزوم آن را در اختیار پزشک خودتان قرار دهید.

این اپلیکیشن کاربردی و جدید برای فعالیت، باید به‌صورت هم‌زمان بر روی ساعت هوشمند و اسمارت فون شما نصب شود تا بتوان از نهایت قابلیت‌های آن بهره گرفت. در صورت آپدیت نرم‌افزار ساعت هوشمند اکتیو 2 سامسونگ جدیدترین نسخه اپلیکیشن Health Monitor بر روی آن نصب خواهد شد.

علاوه بر این، سامسونگ امروز رسما اعلام کرد که قابلیت الکتروکاردیوگرام (ECG) را برای کاربران ساعت هوشمند جدید خودش از طریق این اپلیکیشن جدید معرفی خواهد کرد. البته ظاهرا برای مشاهده آن می‌بایست تا سه ماهه سوم امسال صبر کنید. ساعت جدید سامسونگ قابلیت‌های بی‌شماری دارد و شما به‌عنوان دارنده آن می‌توانید به‌زودی از ویژگی‌های جدید آن نیز استفاده کنید.

اپلیکیشن Health Monitor رابط کاربری ساده‌ای داشته و به ترتیب زمان تمام فشار خون‌های اندازه‌گیری شده را لیست خواهد کرد تا هرشخصی با یک نگاه متوجه وضعیت جسمانی خودش شود و بتواند آن را در اختیار پزشک معالجش قرار دهد. فشار خون شما با توجه به استانداردهای روز دنیا اندازه گیری شده و کاملا دقیق خواهد بود. علاوه بر این می‌توانید از ضربان قلب خودتان در آن لحظه نیز باخبر شوید.

نظر شما در رابطه با این اپلیکیشن چیست؟ آیا تاکنون از ویژگی‌های مربوط به حوزه سلامت گجت‌های هوشمندتان استفاده کرده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Gsmarena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *