متن آهنگ در استوری اینستاگرام : ویژگی جدیدی که به‌زودی از راه خواهد رسید

Instagram-logo

طبق اطلاعات جدید، به‌زودی شاهد ویژگی جالبی در استوری‌های اینستاگرام خواهیم بود که به واسطه آن می‌توانید متن آهنگ در استوری اینستاگرام قرار دهید تا به صورت همزمان با موزیک، متن آن نیز به نمایش درآید.

اینستاگرام یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی دنیاست که در ایران نیز طرفداران پر و پا قرص زیادی دارد. بعد از کپی ویژگی استوری از اسنپ‌چت، کاربران این سرویس عکس‌محور به خوبی از آن استقبال کردند، در حدی که امروزه شاید اکثر افراد، استوری را به پست‌های اینستاگرامی ترجیح دهند.

حالا و در جدیدترین اخبار منتشر شده، به نظر می‌رسد که اینستاگرام در حال تست قابلیتی با نام متن آهنگ است تا بتوانید بعد از قرار دادن موزیک ویدئو در استوری، متن آن را نیز به نمایش بگذارید. جین منچون وانگ با انتشار پستی در توییتر مدعی شده که این ویژگی به‌زودی در اینستاگرام عرضه خواهد شد.

این پست شامل یک ویدیو بوده که از صفحه استوری اینستاگرام ضبط شده است. در این ویدیو می‌بینیم که موزیک ویدیو Never Gonna Give You Up از ریک اشلی در حال پخش است و همزمان با موزیک، متن آن نیز به نمایش در می‌آید.

 

اینستاگرام، تابستان گذشته ویژگی اضافه کردن موزیک به استوری را به اپلیکیشن خودش اضافه کرد. به واسطه این ویژگی می‌توانید یک موزیک را به استوری‌های خود اضافه کنید و با اضافه کردن تصاویر و ویدیو کلیپ‌های خاص، نسبت به استوری کنترل بیشتری داشته باشید.

از جمله ویژگی‌های دیگری که این شبکه اجتماعی به استوری‌ها اضافه کرده می‌توان به پاسخ دادن به سوالات با موسیقی و یا تعامل بیشتر افراد در ویدیوهای لایو اشاره کرد.

با این حال بعید به نظر می‌رسد که شاهد اضافه شدن موزیک‌های ایرانی به این اپلیکیشن پرکاربرد باشیم. شاید حتی به راحتی و با آی‌پی‌ ایران نیز نتوان از این قابلیت‌ها استفاده کرد. نظر شما در رابطه با قرار دادن متن آهنگ در استوری اینستاگرام چیست؟!

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
The Verge

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *