اسنپ دکتر برای کارمندان اسنپ و ایرانسل رایگان شد

snapp-doctor

بر خلاف تصور اکثر مردم، ویروس کرونا این روزها دوباره اوج گرفته و هر روز به تعداد مبتلایان آن در کشور اضافه می‌شود. به همین جهت اسنپ تصمیم گرفته تا سرویس اسنپ دکتر را به‌صورت رایگان در اختیار کارمندان خودش و همچنین کارکنان شرکت ایرانسل قرار دهد.

متاسفانه این‌ روزها شاهد افزایش آمار مبتلایان به ویروس کرونا در کشور هستیم و هنوز بعد از گذشت ۶ ماه خبری از واکسن این ویروس نشده است. اسنپ در راستای کمک به کارکنان خودش تصمیم گرفته تا سرویس اسنپ دکتر را برای ‌آن‌ها کاملا رایگان کند. البته ایرانسل به عنوان یکی از بزرگ‌ترین اپراتورهای تلفن همراه در ایران و یکی از سرمایه‌گذاران اسنپ نیز شامل این طرح شده و کارکنان این شرکت هم می‌توانند از اسنپ دکتر به صورت رایگان استفاده کنند.

اسنپ به صورت رسمی اعلام کرده که این تصمیم را به جهت کمک به کارکنان این دو شرکت اتخاذ کرده که چند ماهی هست به‌ صورت دورکاری مشغول فعالیت هستند. این روزها اکثر کارها به صورت آنلاین دنبال می‌شود و اسنپ دکتر نیز سرویسی است که به کاربران کمک می‌کند تا از راه دور و به‌صورت اینترنتی با پزشکان متخصص ارتباط برقرار کنند. در واقع به نوعی با یک پلتفرم مشاوره پزشکی آنلاین طرف هستیم.

شما با استفاده از این پلتفرم ارتباطی می‌توانید در بخش‌های مختلف، پزشک مدنظر، نوع ارتباط و تاریخ ویزیت‌ را انتخاب کرده و مشاوره‌ پزشکی دریافت کنید. طبق اعلام اسنپ، این سرویس برای سایر کسب و کارهای بزرگ و کوچک به صورت سازمانی در دسترس بوده و همه می‌توانند از آن بهره ببرند. برای استفاده می‌توانید این اپلیکیشن را از مارکت‌های معتبر همچون گوگل پلی و کافه بازار دانلود کرده و یا از نسخه وب اپلیکیشن استفاده کنید.

نظر شما در رابطه با این سرویس جالب چیست؟ شما در این روزهای کرونایی چگونه با پزشکان و متخصصان ارتباط برقرار می‌کنید؟! نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. با امید اینکه به زودی واکسن این ویروس کشف شده و دنیا از شر آن نجات یابد.

منبع :
Snapp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *