بازی Metal Slug برای موبایل رسما معرفی شد

metal_slug_code_j_mobile

کمپانی Tencent Games اعلام کرد که به‌زودی یک نسخه جدید از بازی Metal Slug را برای گوشی‌های هوشمند عرضه خواهد کرد. این بازی توسط استودیو TiMi با همکاری Tencent Games و استودیو SNK Games ساخته خواهد شد.

در حال حاضر، عجیب‌ترین نکته در رابطه با بازی Metal Slug این است که سازندگان هنوز نامی را برای آن انتخاب نکرده‌اند و برای معرفی، تنها از نام Metal Slug: Code J استفاده شده است. این سری دوست داشتنی از جمله قدیمی‌ترین بازی‌های ویدئویی بوده که برای نخستین بار برای دستگاه‌های آرکید Neo-Geo توسعه یافت. سازندگان در حال حاضر اطلاعات خاصی در رابطه با این بازی موبایل منتشر نکرده‌اند؛ تنها یک تیزر کوتاه از آن در دسترس قرار گرفته که تا حدی ما را با حال و هوای بازی آشنا می‌کند.

در این تیزر، سبک قدیمی بازی دیده می‌شود و همچنان شاهد یک فضای دو بعدی با اکشن زیاد هستیم. البته ظاهرا در برخی صحنه‌ها می‌توانید به عمق تصویر بروید تا کمی از حالت یک‌نواختی فاصله بگیرید. ۴ شخصیت بازی همراه با برخی اسلحه‌ها، وسائل نقلیه و تانک‌ها نیز به چشم می‌خورند که نشان می‌دهد با یک بازی جذاب و سرگرم کننده طرف خواهیم بود.

در حالت کلی به نظر نمی‌رسد که با یک بازی متفاوت مواجه شویم و اگر از طرفداران این سری دوست داشتنی باشید، احتمالا فضای جدیدی را تجربه نخواهید کرد. بازی Metal Slug همان حال و هوای گذشته را داشته و با کمی تغییرات در موبایل قابل اجرا خواهد بود.

نخستین نسخه از این بازی دوست داشتنی، در سال ۱۹۹۶ معرفی شد و از همان زمان توانست تا نظر کاربران زیادی را به خود جلب کند. تقریبا کمتر کسی را می‌توان شناخت که اهل دنیای گیم باشد و برای یک بار این بازی را تجربه نکرده باشد. نظر شما در این باره چیست؟ آیا شما نیز از جمله طرفداران این بازی جذاب هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Vg247

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *