راهکارهایی برای دریافت تیک آبی اینستاگرام با سرعت نور!

instagram-verified-badge-Kavosha

تیک آبی اینستاگرام یکی از بهترین روش‌ها برای این است که به همه نشان دهید که رئیس کیست! در واقع قابلیت Verified Badge اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که اکانت رسمی یک برند یا فرد مشهور را در میان انبوهی از اکانت‌های فیک آن بشناسید. اگر می‌خواهید همه چیز را در رابطه با نحوه دریافت تیک آبی اینستاگرام و راه‌های سرعت بخشیدن به این موضوع بدانید، با ما در کاوشا همراه باشید.

تیک آبی اینستاگرام چیست و به چه دردی می‌خورد؟!

یکی از مشکلاتی که بعد از گسترش شبکه‌‌های اجتماعی بوجود آمد، افزایش اکانت‌های فیک بود. در واقع افراد زیادی (به هر دلیلی!) اقدام به ایجاد صفحات فیک از افراد معروف و سلبریتی‌ها و یا برندهای معتبر بازار کردند. بالاخره هر کسی می‌تواند در اینستاگرام، اکانت بسازد و ادعا کند که یک برند معتبر یا سلبریتی است؛ در حالی که اینستاگرام به هیچ وجه قادر به جلوگیری از آن نیست. به همین دلیل، این شبکه اجتماعی محبوب تصمیم گرفت تا با ارائه روشی خاص، اکانت‌های رسمی را از نمونه‌های فیک جدا سازد و هرکسی به راحتی متوجه این موضوع شود. این گونه بود که تیک آبی یا همان Verified Badge به‌دنیا آمد. تیک آبی اینستا چیزی شبیه به تصویر زیر است که در کنار نام هر اکانت، به نمایش در می‌آید.

دریافت تیک آبی اینستاگرام

واجدین شرایط دریافت تیک آبی اینستا چه کسانی هستند؟

با اینکه اینستاگرام به صورت رسمی عنوان کرده که تیک آبی را فقط به نهادهای دولتی، سلبریتی‌ها و برندهای معتبر اعطا می‌کند، اما این موضوع خیلی صحت ندارد. شرایط دریافت تیک آبی بسیار سخت و پیچیده است و هرکسی از پس انجام آن بر نمی‌آید؛ اما ظاهرا شما و هر فرد عادی دیگری هم می‌توانید با انجام برخی راه‌کارها، تیک آبی را برای اکانت خود دریافت کنید. شرایطی که از آن صحبت می‌کنیم، در حدی است که برخی سلبریتی‌ها نیز نسبت به پروسه‌های سخت و طاقت‌فرسا برای دریافت این نشان معتبر، اعتراض داشتند و حتی مشکلاتی را برای اینستاگرام بوجود آورده بودند!

با تمام این‌ها اما سیستم اینستاگرام در این رابطه خیلی دقیق عمل نمی‌کند؛ برخی اکانت‌ها با تعداد فالورهای میلیونی، فاقد تیک آبی هستند و برخی حتی با چند هزار فالور و بدون پست (!) نیز توانسته‌اند تیک آبی را دریافت کنند. بنابراین اگر قصد دریافت چنین نشان معتبری را دارید، نگران نباشد؛ چرا که شما هم می‌توانید دست به‌کار شوید و برای دریافت اقدام کنید. حتی امکان خرید تیک آبی اینستاگرام نیز در بازار سیاه وجود دارد!

تنها شرط لازم و مشخص برای دریافت تیک، نه سلبریتی بودن است و نه یک برند خفن و پرآوازه! تنها کافی‌ست که معتبر باشید و یا خودتان را معتبر نشان دهید!

دریافت تیک آبی اینستاگرام

شرایط دریافت تیک آبی اینستاگرام

در اینجا لیست مواردی را که اینستاگرام رسما به آنها اشاره داشته، می‌بینید. اما همانطور که گفتیم، ظاهرا خود اینستاگرام خیلی به این قوانین پای‌بند نیست:

  • شما باید یک اکانت داشته باشید. یعنی اکانتی که برای کسب و کارتان معرفی کرده‌اید، باید منحصر به‌فرد باشد و در صورتی که چندین اکانت داشته باشید، تنها یکی از آنها تیک آبی را خواهد گرفت.
  • معتبر بودن، شرط اصلی اینستاگرام برای اعطای این نشان است. در واقع تیک آبی تنها به برندهای معتبر و اشخاص معروف داده می‌شود. پس اگر قصد دارید برای اکانت‌های فان و یا آن‌هایی که به دنبال درج اخبار زرد هستند، تیک آبی بگیرید، وقت خودتان را هدر ندهید!
  • اکانت شما باید کامل باشد. یعنی شامل نام، صفت و بیوگرافی باشد و تمام این موارد برای سایرین قابل رویت باشند. همچنین شما باید حداقل یک پست در اکانت خودتان منتشر کرده باشید و نباید لینکی برای دعوت از فالورها برای انتخاب شما در شبکه‌‌های اجتماعی دیگر در پروفایل‌تان وجود داشته باشد.
  • در نهایت کافی‌ست که اکانت فعالی داشته باشید، در حدی که توسط سایرین جستجو شود و برای خودش اسم و رسمی داشته باشد.

نحوه ثبت درخواست برای دریافت تیک آبی اینستاگرام

اگر شرایط بالا را داشتید، می‌توانید با این آموزش به اینستاگرام درخواست رسمی بدهید که می‌خواهید این تیک لعنتی را دریافت کنید!

برای اینکار وارد صفحه پروفایل خودتان شده و بعد از باز کردن منو، از بخش پایین وارد تنظیمات شوید. حالا می‌بایست در بخش اکانت، گزینه Request Verification را انتخاب کنید.

دریافت تیک آبی اینستاگرام

صفحه جدیدی پیش روی شما قرار می‌گیرد که شامل گزینه‌هایی برای معرفی شماست. فیلد اول که یوزرنیم یا همان نام اکانت‌تان بوده که معمولا از قبل نوشته شده است؛ با این حال بد نیست که آن را چک کنید. فیلد دوم، نام کامل شما را می‌خواهد. توجه کنید که نام کامل شما باید همانی باشد که در مدارک معتبرتان (گواهینامه، پاسپورت و…) درج شده است. آخرین بخش نیز مربوط به ارسال مدارک می‌شود. شما می‌بایست تصویری از گواهینامه رانندگی، پاسپورت، شناسنامه و یا هر مدرک معتبری را که نشان‌دهنده شماست، ضمیمه اطلاعات ارسالی کنید. در نهایت بر روی گزینه Send کلیک نمایید تا بعد از بررسی توسط اینستاگرام، تیک آبی به شما اعطا شود.

دریافت تیک آبی اینستاگرام

چگونه شانس دریافت تیک آبی را بالا ببریم؟!

پروسه تایید اکانت، به همین راحتی نیست و گاهی چندین ماه به زمان نیاز دارد. اما شما می‌توانید با انجام برخی روش‌های تست شده، زمان انجام این پروسه را کاهش دهید. ما تمام روش‌های معتبر و موجود را به صورت متنی و کامل قرار داده‌ایم، با این حال مهمترین راهکارها برای آنکه سریع‌تر به تیک‌ آبی اینستاگرام برسید، در قالب یک ویدیو یک دقیقه‌ای به زبان فارسی تهیه شده تا اگر تایم کافی برای خواندن متن را ندارید، این ویدیو را ببینید و در زمان صرفه‌جویی کنید.

تماشا در یوتیوب

– برای اکانت خودتان صفحات فیک بسازید!

دلیل اصلی بوجود آمدن تیک آبی اینستاگرام، مشخص کردن اکانت رسمی از نمونه‌های فیک است. بنابراین نیازی به گفتن نیست اما اگر اکانت شما صفحات فیک نداشته باشد، دلیلی هم برای دریافت این نشان نخواهد داشت. اگر شخصیتی معروف هستید که مسلما تاکنون اکانت‌های فیک زیادی برای شما ایجاد شده و کارتان راحت‌تر است؛ اما اگر محبوبیت کمتری دارید و یا می‌خواهید به هر قیمتی که شده تیک آبی را بگیرید، باید خودتان آستین را بالا بزنید و اکانت فیک بسازید.

در این روش همچون تمامی اکانت‌های فیک، باید یک پیج اینستاگرام با اطلاعات مشابه خودتان بسازید و از پست‌ها و تصاویر مربوط به خودتان در آن استفاده کنید، به گونه‌ای که کاملا شبیه به اکانت رسمی به‌نظر برسد (می‌توانید پست‌های پیج اصلی را کپی کنید). صرفا به ساخت چند اکانت ساده اکتفا نکنید و در آن حتی بیشتر از پیج اصلی خودتان فعالیت داشته باشید. با این کار اینستاگرام را مجاب می‌کنید که چون تعداد صفحات مشابه فعال در رابطه با شما در این شبکه اجتماعی زیاد است، بنابراین باید راهی برای مشخص شدن شما در میان همه بوجود آید که آن هم چیزی نیست جز تیک آبی! پس اینستاگرام عزیز، لطفا نشان معروف خودت را زودتر به من بده تا کاربرانت بیش از این گمراه نشوند!

– محبوبیت بیشتری در اینستاگرام بدست آورید

دومین راه مجاب کردن اینستاگرام برای اعطای تیک آبی، محبوبیت است. مسلما پیجی که در اینستاگرام فعالیت خوبی داشته باشد و محبوب‌تر به نظر برسد، توجه همه را به خودش جلب خواهد کرد. بنابراین بهتر است که با به‌کارگیری روش‌های درست، پیج خودتان را محبوب‌تر کنید. از جمله مهم‌ترین عوامل برای این منظور، تعداد فالورهای شماست. شاید با خرید فالور بتوانید این عدد را یک‌ شبه از فرش به عرش برسانید اما بدانید که اینستاگرام به راحتی فالورهای فیک‌ شما را تشخیص خواهد داد؛ بنابراین اینستا را نمی‌توان گول زد و بهتر است که قید خریدن فالور را بزنید.

از جمله عوامل موثر در افزایش محبوبیت پیج اینستاگرام شما، بالا بردن تعداد لایک‌ها، کامنت‌های بیشتر، استوری و هایلایت و تبلیغات هدفمند است. شما می‌توانید با فعالیت منظم و تبلیغات هدفمند خیلی زود به نتایج شگفت‌انگیز دست یابید. مورد آخر هم که پست‌های شماست. با این حال هیچوقت از معجزه هشتگ‌ها و به خصوص کپشن‌ها غافل نشوید. برای این آخری بد نیست مقاله ما در رابطه با پیدا کردن متن زیبا برای کپشن اینستاگرام را بخوانید.

دریافت تیک آبی اینستاگرام

– لینک کردن اکانت با سایر شبکه‌‌های اجتماعی

اگر شما یک سلبریتی و یا صاحب یک برند معتبر باشید، مسلما به اینستاگرام اکتفا نمی‌کنید و در سایر شبکه‌های اجتماعی نیز فعالیت خواهید داشت. بنابراین بهتر است که در شبکه‌های اجتماعی معتبر و بزرگی همچون توییتر، فیسبوک و یوتیوب برای خودتان (با اطلاعات مشابه پیج اینستاگرام) اکانت بسازید و در آن‌ها فعالیت کنید. مرحله بعدی، لینک کردن این حساب‌ها با اینستاگرام است. زمانی که این شبکه در جستجوی صحت اطلاعات شماست، مسلما با دیدن فعالیت مشابه در سایر شبکه‌های اجتماعی اعتبار بیشتری برای شما قائل شده و اکانت‌تان را به رسمیت خواهد شناخت. این قدم بزرگی برای دریافت Verified Badge اینستاگرام است.

– دریافت تیک آبی سایر شبکه‌های اجتماعی

تیک آبی، مختص به اینستاگرام نیست و در شبکه‌های اجتماعی نیز چنین مواردی وجود دارد. با این حال ممکن است شرایط برای دریافت این نشان در شبکه‌های دیگر راحت‌تر باشد و زودتر بتوانید به مراد دل‌تان برسید. حال تصورش را بکنید که اینستاگرام به اکانت شما در جاهای دیگر سر بزند و با تیک آبی هم مواجه شود! رسما کولاک به پا خواهد شد و تیک آبی را دو دستی تقدیم‌تان می‌کند.

دریافت تیک آبی اینستاگرام
اکانت رسمی نایک با تیک آبی در فیسبوک

– با کلاس باشید

با کلاس بودن تنها داشتن چند حساب در شبکه‌های مختلف و یا تعداد لایک و فالور بالا نیست. فرد باکلاس، بدون شک شخصی منظم است؛ بنابراین پیج با کلاس هم باید نظم داشته باشد. تمام تلاش خودتان را به‌کار بگیرید تا پست‌ها در زمان‌های مشخصی از شبانه روز منتشر شوند. نکته دیگر قوانین است؛ سعی کنید توجه بیشتری به پست‌های خودتان داشته باشید و در قرار دادن آن‌ها، قوانین اینستاگرام را رعایت کنید.

هر برند معتبری برای خودش یک لوگوی اختصاصی دارد و مسلما اگر این لوگو بر روی پست‌‌های شما باشد، احتمال گرفتن تیک آبی بالا می‌رود. بد نیست از یک استایل خاص و مشخص نیز در پست‌های خودتان بهره‌ ببرید و خودتان را خاص‌تر از بقیه جلوه دهید. یادتان نرود که یک پیج باکلاس، هیچوقت توهین نمی‌کند و یا نیازی به قرار دادن تبلیغ ندارد. بنابراین از این موارد هم پرهیز کنید.

– صدای‌تان را به گوش مسئولان برسانید!

اگر شما جای اینستاگرام باشید، به کسی که یک بار درخواست داده و رفته، بیشتر توجه می‌کنید یا کسی که مدام پیگیر ماجراست؟ بنابراین بهتر است که هر از چندگاهی به اینستاگرام ایمیل بزنید و شرایط خودتان را بازگو کنید و بگویید که با وجود تعداد پیج‌های فیک بالا، لازم است تا پیج اصلی خودتان را به کاربران نشان دهید.

– صبر، صبر و باز هم صبر

هر چیزی قیمتی دارد و مسلما نشان با ارزشی همچون تیک آبی، قیمتش بالاست و نباید به همین زودی‌ها بدست آید. در صورت اجرای تمام راهکارهای بالا، باز هم صبر کردن لازم است. شما قصد دارید چنین چیز با ارزشی را رایگان بدست آورید، بنابراین کمی صبر کردن حداقل هزینه‌ای است که باید برای آن بپردازید. صبر کنید تا بتوانید از غوره، حلوا بسازید.

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *