قابلیت Open to Work لینکدین پیدا کردن کار در این شبکه اجتماعی را آسان‌تر‌ می‌کند

linkedin

قابلیت جدید لینکدین فرآیند جستجوی کار را برای کاربران ساده‌تر می‌کند. قابلیت Open to Work لینکدین شبیه به یک تگ بر روی پروفایل کاربر قابل مشاهده خواهد بود. پیدا کردن کار در لینکدین از جمله اصلی‌ترین ویژگی‌های این شبکه اجتماعی خاص و متفاوت است.

مایکروسافت برنامه‌های ویژه‌ای برای حل مشکلات بیکاری مردم در زمان شیوع ویروس کرونا دارد. بخش مهمی از این برنامه‌ها در لینکدین پیاده شده است. در همین راستا قابلیت Open to Work به پروفایل کاربران اضافه شده تا افراد جویای کار بهتر به نمایش گذاشته شوند. این شبکه اجتماعی در حال حاضر بزرگترین پلتفرم مرتبط با کسب و کار در دنیا به شمار می‌رود.

پیدا کردن کار در لینکدین به کمک قابلیت جدید راحت‌تر شده؛ چرا که تصویر پروفایل کاربران را هدف قرار داده و با متمایز کردن آن‌ها، به همه نشان می‌دهد که شما در جستجوی کار هستید. البته این ویژگی همین حالا نیز در دسترس کاربران لیندکین هست. شما می‌توانید نوع شغلی که می‌خواهید، زمان و موقعیت کاری در کنار حوزه آن را مشخص کنید. اما ویژگی جدید به کاربران لیندکین کمک می‌کند تا شما را راحت‌تر پیدا کنند.

توسط طرحی که با هشتگ OpenToWork در تصویر پروفایل کاربران به نمایش در می‌آید، نیاز به جستجو در مشخصات پروفایل کاربر از بین می‌رود. در واقع هربار که کاربری با این شرایط در جایی کامنت بگذارد یا پست کاربر دیگری را لایک کند، در همان‌جا به راحتی می‌توان وضعیت اشغال وی را مشاهده کرد.

برای فعال کردن این ویژگی مراحل زیر را دنبال کنید:

  • در بخش تنظیمات اکانت و در زیر عکس پروفایل وارد گزینه Show recruiters you are open to work شوید.
  • تنظیمات مربوط به شغل مورد نظرتان را وارد کنید.
  • حالا گزینه Choose who sees you’re open را انتخاب کرده و نوع نمایش وضعیت جویای کار بودن را مشخص نمایید. شما در اینجا می‌توانید مشخص کنید که این وضعیت تنها برای کارفرماها به نمایش درآید یا تمام کاربران بتوانند آن را ببینند.

 

نظر شما در رابطه با این قابلیت چیست؟ آیا تاکنون در لینکدین فعالیت داشته‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Mspoweruser

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *