اضافه شدن بنرهای تبلیغاتی جدید در اینستاگرام برای تشویق کاربران به پوشیدن ماسک

facebook instagram

از امروز اینستاگرام و فیسبوک بنرهایی را نمایش می‌دهند که کاربران را به پوشیدن ماسک تشویق می‌کند. فیسبوک در راستای کاهش روند روبه رشد شیوع ویروس کرونا این تصمیم را گرفته است. این پیام‌ها در فیسبوک بالای فید اخبار فیسبوک و در شبکه اجتماعی اینستاگرام، بالاتر از تمام پست‌ها به نمایش در می‌آیند.

شما به عنوان کاربر سرویس‌های مورد اشاره می‌توانید تازه‌ترین اخبار و اطلاعات مراکز کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا را به دست آورید. به همین راحتی تنها از طریق همین شبکه‌های اجتماعی قادر خواهید بود تا اخبار درست و صحیح در رابطه با این ویروس را دنبال کنید. محتوای بنر موجود در فیسبوک را در زیر می‌خوانید:

با پوشیدن ماسک از گسترش ویروس جلوگیری کنید. زمانی که خارج از خانه هستید، حتما با استفاده از ماسک دهان و بینی خودتان را بپوشانید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به مراکز اطلاعاتی کرونا مراجعه کرده و یا از سامانه cdc.gov استفاده نمایید.

این پیام با کمی تفاوت در اینستاگرام نیز به نمایش در می‌آید. ظاهرا فیسبوک با این کار قصد دارد پاسخ محکمی به منتقدانی بدهد که این شبکه اجتماعی را عامل انتشار اخبار غلط در رابطه با ویروس کرونا می‌دانستند. مرکز کنترل و پیشگیری بیماری‌های آمریکا زدن ماسک را به عنوان بهترین راه برای جلوگیری از سرایت بیماری در مکان‌های عمومی می‌داند. استفاده از ماسک به خصوص در جاهایی که امکان رعایت فاصله اجتماعی وجود ندارد، بهترین راه برای جلوگیری از ابتلا به کووید 19 است.

بعد از افزایش بی‌شمار مبتلایان به ویروس کرونا در دنیا و به‌خصوص در کشور آمریکا، اپل نیز دوباره تصمیم گرفت تا فروشگاه‌های بزرگ خودش را تعطیل کند. این فروشگاه‌ها که عموما در مناطق پرخطر هستند، از اواسط خرداد ماه فعالیت خودشان را آغاز کرده بودند؛ اما دوباره تعطیل شدند.

نظر شما در رابطه با بنرهای هشدار برای پوشیدن ماسک در اینستاگرام چیست؟ آیا تاکنون این بنرها را در بالای فید اصلی اینستاگرام دیده‌اید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.  اگر می‌خواهید یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

منبع :
9to5mac

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *