کالاف دیوتی برای اندروید و آیفون عرضه شد (نسخه آزمایشی)

Call-of-Duty-Mobile

نسخه آزمایشی و بتا بازی کالاف دیوتی برای اندروید و آیفون توسط کمپانی سازنده یعنی اکتیویژن عرضه شد.

بازی کال آف دیوتی یا همان ندای وظیفه، یکی از محبوب‌ترین بازی‌های دنیای کامپیوتر و کنسول‌های بازی است که در کشور ما نیز طرفداران زیادی دارد. این بازی اکشن، مدت‌هاست که هرساله نسخه‌‌های جدیدی را به خود می‌بیند و هر بار شاهد جنگی تمام عیار در بخشی از دنیا هستیم. حالا سازنده بازی تصمیم گرفته تا بازی کال آف دیوتی را برای موبایل عرضه کند. البته فعلا این نسخه آزمایشی بوده و برای برخی کاربران اندرویدی و آیفون‌های اپل در مناطق مختلف در دسترس خواهد بود. این در حالی‌ست که حدود ۲ ماه پیش کال آف دیوتی برای موبایل رسما تایید شده بود.

فعلا این بازی در کشور پهناور هند در دسترس بوده و به‌زودی در استرالیا نیز قابل دانلود خواهد بود. شما می‌توانید با ثبت نام در این سایت برای دریافت نسخه آزمایش آن اقدام کنید. این نسخه از بازی کالاف دیوتی برای اندروید و آیفون شامل ۵ حالت زیر است:

Free For All: حالت معمولی و کلاسیک بازی برای همه مخاطبان

Frontline: در این حالت به یک تیم اضافه شده و از افراد در برابر دشمن محافظت می‌کنید

Team Deathmatch: حالتی برای رقابت با تیم حریف (حالت پیش‌فرض بازی)

Hardpoint: بازی در این محل برای کسب امتیاز

Domination: بازی در محل‌های مشخص شده برای کسب امتیاز

کال آف دیوتی Call Of Duty کالاف دیوتی برای اندروید

به‌جز حالت اول بازی که برای 8 کاربر در نظر گرفته شده، ۴ حالت بعدی تا 10 بازیکن را ساپورت می‌کنند. نسخه موبایل کالاف دیوتی شامل ۷ نقشه Nuketown / Crash / Hijacked / Crossfire / Sandoff / Killhouse / Firing Range می‌شود. شما در این بازی می‌توانید اسلحه اصلی و یا نارنجک‌ها و سایر سلاح‌های مورد نیاز را انتخاب کنید و به‌طور کلی امکان شخصی سازی زیادی برای آن در نظر گرفته شده است.

در طول بازی شاهد شخصیت‌های جدیدی خواهیم بود و می‌توانید به‌جای هر کدام که خواستید، بازی کنید. شخصیت‌های بازی شامل شخصیت‌های حاضر در نسخه‌های مختلف همچون بلک‌آپس یا مدرن وارفیر می‌شوند. به‌زودی اطلاعات بیشتری در رابطه با نسخه موبایل Call Of Duty منتشر خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر با کاوشا همراه باشید.

 

منبع :
phonearena

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *