شنیدن طرز تلفظ صحیح اسامی کاربران از زبان خودشان در لینکدین امکان پذیر شد

linkedin

یکی از مشکلات همیشگی شبکه‌های اجتماعی، نحوه تلفظ صحیح نام کاربران است. حالا با اضافه شدن یک ویژگی جدید به لینکدین، این مشکل برطرف خواهد شد. از این پس کاربران می‌توانند با آپلود یک ویس 10 ثانیه‌ای تلفظ صحیح نام کاربری خود را در لینکدین به بقیه آموزش دهند.

لینکدین به‌عنوان بزرگ‌ترین شبکه اجتماعی حرفه‌ای برای کسب و کارها شناخته شده است. بسیاری از شرکت‌های بزرگ نیروهای خودشان را از طریق لینکدین استخدام می‌کنند. در واقع شما با ساخت یک حساب کاربری در این شبکه، می‌توانید مهارت‌های خودتان را در معرض دید مدیران و شرکت‌های بزرگ قرار دهید. به زبان ساده با لینکدین به راحتی می‌توان نیروهای متخصص را از سراسر این کره خاکی پیدا کرد.

یکی از مشکلاتی که در این راه پیش روی مدیران قرار گرفته، نحوه تلفظ صحیح نام کاربران است. با توجه به تفاوت فرهنگی و زبانی میان اقوام مختلف، احتمال اینکه شما نتوانید نام درست یک کاربر را به درستی تلفظ کنید؛ بسیار بالاست. این موضوع خصوصا برای مدیری که قصد استخدام شخص را دارد، اهمیت ویژه‌ای خواهد داشت. به همین دلیل لینکدین تصمیم گرفته تا به کاربران اجازه دهد نحوه صحیح تلفظ نام خودشان را به پروفایل کاربری اضافه نمایند.

این ویس یا همان کلیپ صوتی کوتاه به کاربر این امکان را می‌دهد تا بتواند خودش را معرفی کرده و تلفظ نام کاربریش را بگویید. مدیر پروژه لینکدین، جوزف آکنی در این باره می‌گوید:

تاکنون برای‌تان پیش آمده که نام فردی را بببینید و نتوانید به درستی آن را تلفظ کنید؟ دانستن نحوه صحیح تلفظ نام یک فرد بسیار مهم است. چرا که بخش مهمی برای تحت تاثیر قرار دادن او در ملاقات اول در شرکت خواهد بود.

این ویژگی هم اکنون عرضه شده اما ظاهرا برای همه کاربران در دسترس نیست. با این حال شما می‌توانید برای استفاده از آن وارد پروفایل خودتان شده و گزینه ویرایش تصویر را برگزینید. در اینجا شاهد گزینه Record name Pronunciation خواهید بود که با انتخاب آن، می‌توانید یک ویس ۱۰ ثانیه‌ای برای نحوه صحیح تلفظ نام کاربری خودتان ضبط کنید. بعد از این کار، سایر کاربران از طریق آیکن کوچک قرار گرفته بر روی تصویر پروفایل‌تان، می‌توانند به ویس شما گوش دهند.

نظر شما در این باره چیست؟‌ آیا شما هم از لینکدین برای معرفی مهارت‌های خودتان استفاده می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Cnet

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *