معرفی بازی Stack Ball برای اندروید و آیفون: پیروزی در سقوط!

Stack Ball

بازی Stack Ball برای اندروید و آیفون اثری ناب از دسته بازی‌های آرکید بوده که در مارچ سال 2019 توسط کمپانی AL GAMES FZ به دنیای موبایل عرضه شده است. با کاوشا و معرفی این گیم ناب همراه شوید:
گیم‌پلی Stack Ball در عین سادگی بسیار سرگرم‌کننده بوده و توانسته مخاطبان را به خوبی مجذوب کند. با جنون سرعت، سقوط کنید و صفحات رنگی را از بین ببرید. گیم‌پلی بازی به این گونه است که شما وظیفه دارید با شکستن صفحاتی که در مسیر شما قرار دارند، پیشروی کنید، برج را خراب کنید و به خط پایان برسید.
برج از صفحاتی که روی هم قرار دارند، تشکیل شده؛ اسکین این صفحات به دو دسته و رنگ تقسیم می‌شوند، رنگ سیاه ثابت بوده و رنگ دیگر در هر لول متفاوت است. توپ در حال سقوط بوده و تنها می‌تواند صفحات رنگی را از بین ببرد، اگر با سرعت به قسمت‌های سیاه برخورد کنید، بازی را باخته‌اید. اگر به صورت متعدد در مسیر رنگی حرکت کنید، یک خط دایره‌ای شکل روی صفحه، نمایش داده می‌شود که اگر پر شود، توپ شما به حالت آتشین درآمده و نه‌تنها با سرعت بیشتری حرکت می‌کند، بلکه قادر است صفحات سیاه را نیز در هم بکوبد.
جسم سقوط‌کننده شما به صورت پیش‌فرض یک توپ بوده که می‌توانید با کسب امتیاز، گذارندن مراحل بازی و باز کردن ویدیوهای تبلیغاتی اجسام دیگر را نیز در اختیار خود قرار دهید.
نکات مثبت بازی به شرح زیر است:
• سرعت بسیار بالا
• گیم‌پلی ساده اما جذاب
• حجم کم: تنها 33 مگابایت
• گرافیک پر جنب‌ و جوش و روشن
• اجسام هدف خاص: چاقو، چنگال، بمب ساعتی، توپ بسکتبال و…
• قابلیت بازی‌کردن آفلاین
بازی دارای تبلیغات آزاردهنده بوده که با خرید نسخه بدون تبلیغ، می‌توانید از شر آن‌ها خلاص شوید. اگر مایل به این کار نیستید، پیشنهاد ما برای رهایی از این تبلیغات، خاموش کردن اینترنت تلفن همراه است، با انجام دادن این کار دیگر با آن‌ها مواجه نخواهید شد.
از تک‌مودی بودن بازی نیز می‌توان به عنوان نکته منفی یاد کرد اما گیم‌پلی بازی به قدری اعتیادآور بوده که باعث می‌شود این مورد اصلا به چشم نیاید.
رمز موفقیت در بازی، صبر، دقت بالا، زمان‌سنجی و زمان‌بندی مناسب است. استراتژی خود را انتخاب کنید؛ شما همچون یک دیوانه با سرعت بالا و بدون توقف بازی می‌کنید یا با صبر و دقت به کار خود ادامه می‌دهید؟!
توپ را به سمت پیروزی هدایت کنید، از سقوط‌های خود نیز پیروزی بدست بیاورید. بازی Stack Ball برای اندروید و iOS در دسترس بوده و شما می‌توانید آن را به راحتی دانلود کرده و لذت ببرید.

بازی Stack Ball برای اندروید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *