حذف پس زمینه تصاویر در موبایل با اپلیکیشن Background Eraser

Background Eraser

اپلیکیشن موبایل Background Eraser محصولی شگفت‌انگیز در سبک فوتوگرافی بوده که در مارس سال 2014 توسط کمپانی handyCloset Inc به دنیای موبایل عرضه شده است. توسط این اپلیکیشن می‌توانید اقدام به حذف پس زمینه تصاویر در گوشی کنید. با کاوشا و معرفی این اپ بی‌نظیر همراه شوید:
کارایی این اپلیکیشن در زمینه گرافیک بوده و برای کسانی که علاقه‌مند به کارهای گرافیکی هستند، بسیار کارآمد خواهد بود. این برنامه برای برش‌دادن تصاویر و ایجاد یک پس‌زمینه شفاف است.
طریقه کارکرد Eraser به این گونه است که، تصویر مورد نظر خود را از گالری انتخاب کرده و با توجه به هدف خود، به ویرایش کردن می‌پردازید.

حذف پس زمینه تصاویر
ابزار اپلیکیشن به چند دسته تقسیم می‌شوند؛ بیایید باهم به معرفی و بررسی آن‌ها بپردازیم:
1. بخش Extract: به هنگام انتخاب عکس و بازشدن صفحه ویرایش و سپس باز کردن قسمت Extract، در قسمت بالای صفحه نوار ابزاری نمایش داده می‌شود که شامل گزینه‌های Keep ،Remove ،Unselect و Zoom است. در این قسمت از اپلیکیشن، می‌توانید فضاهایی از تصاویر را نگه داشته و فضاهایی را حذف نمایید. گزینه Keep برای نگه داشتن، Remove برای حذف کردن، Unselect برای پاک‌کردن قسمت‌های علامت زده شده و Zoom برای دور یا نزدیک‌کردن عکس‌ها به کار گرفته می‌شود.
2. بخش Auto (اتوماتیک): در این بخش، برنامه قسمت‌هایی را که یک رنگ و یکپارچه هستند، به یک‌باره حذف خواهد کرد (پاکسازی پیکسل‌های مشابه به طور خودکار)؛ به طور مثال فرض کنید بک‌گراند شما به طور کامل یک دست به رنگ قرمز است، اگر از بخش Auto برای پاکسازی این قسمت‌ها استفاده کنید، به‌راحتی و با یک کلیک می‌توانید آن‌ها را حذف نمایید.
3. بخش Magic: قسمت جادویی اپلیکیشن که به پاکسازی بک‌گراندها به صورت هوشمند می‌پردازد. بهتر است از این بخش برای پاک کردن قسمت‌های حاشیه‌ای استفاده کنید.
4. بخش Manual (دستی): به صورت کاملا اختیاری و دستی، بک‌گراندها را پاک کنید. انگشت خود را روی صفحه قرار داده و پیکان پاکسازی را هدایت کنید؛ قسمت‌هایی را که مد نظر دارید، با دقت حذف کنید.
5. بخش Repair: به هنگام ادیت‌کردن، اگر قسمت‌هایی را ناخواسته ادیت کردید و خواستید شکل ظاهری آن‌ها را به حالت قبلی برگردانید، این ابزار به کار شما می‌آید. طریقه کارکرد آن هیچ فرقی با بخش‌های پاک‌سازی نداشته و تنها کاربرد آن متفاوت است.
6. بخش Zoom: به این بخش قبلا هم اشاره شده و برای دور و نزدیک کردن تصاویر به کار گرفته می‌شود.
قسمت Marker size برای تنظیم سایز پیکان اپلیکیشن بوده و محدودیت خاصی دارد. هنگامی که کار شما در ادیت‌کردن به اتمام رسیده، می‌توانید تصاویر را تبدیل به استیکر واتس‌اپ کنید. Cursor Offset برای تنظیم‌کردن فاصله پیکان و نقطه‌ای که شما روی تلفن همراه خود کلیک کرده‌اید، طراحی شده و با کم و زیاد کردن آن قادر به تعیین این فاصله هستید. می‌توانید تصاویر حاصل از ویرایش را به عکس‌های دیگری بچسبانید (این مورد داخل حبطه کاری برنامه‌ نیست).
بیایید باهم ببینیم چه کسی خلاق‌ترین و بهترین ادیت کننده است؟! این اپلیکیشن خارق‌العاده برای پلتفرم‌های اندروید و iOS در دسترس بوده و شما می‌توانید آن را به راحتی دانلود کرده از حذف پس زمینه تصاویر در گوشی لذت ببرید.

حذف پس زمینه تصاویر


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *