اسلحه جدید فورتنایت در راه است: شاید یک مسلسل دستی با نام Burst SMG

fortnite-1172591

فورتنایت یکی از محبوب‌ترین بازی‌های بتل‌رویال بوده که توانسته تا در سال‌های اخیر افتخارات بسیاری را کسب کند. مدتی هست که فورتنایت، اقدام به معرفی اسلحه‌های جدید می‌کند، به همین دلیل، همیشه پیش از رونمایی از سلاح جدید، شاهد درز اخباری در رابطه با آن هسنیم. امروز نیز خبرهایی منتشر شده که طبق آن‌ها، احتمالا اسلحه جدید فورتنایت یک مسلسل دستی چدید خواهد بود.

Kleinmike نام یک کاربر توییر بوده که برای نخستین بار به این اطلاعات دست یافته است. ظاهرا این فرد در حال بررسی فایل‌های فورتنایت بوده که متوجه یک اسلحه جدید با نام Burst SMG می‌شود، در حالی‌که اکنون در بازی حضور ندارد. این سلاح مرگبار جدید، احتملا یک مسلسل دستی شبیه به سلاح Vector 45 خواهد بود که تصویر آن را در زیر می‌بینید.

اسلحه جدید فورتنایت

بعد از انتشار این اطلاعات، وب‌سایت Storm Shield One به بررسی بیشتر موضوع پرداخته و ظاهرا توانسته تا به اطلاعات بیشتری دست یابد. اسلحه Burst SMG فورتنایت در 3 رنگ خاکستری، سبز و آبی در دسترس خواهد بود. این سلاح در هر ثانیه 3.4 گلوله را شلیک کرده و هر گلوله نیز بین 23 تا 25 واحد به طرف مقابل صدمه وارد می‌کند. این میزان، متناسب با فاصله شما تا هدف و همچنین محل برخورد متغییر است. سلاح جدید ظاهرا برای فواصل نزدیک طراحی شده و برای هدف قرار دادن دشمنان از راه دور خیلی قدرتمند نیست. با این حال نقطه ضعف اصلی آن اندازه خشابش است که تنها 20 گلوله را در خود حای می‌دهد؛ یعنی تقریبا در 6 ثانیه، خشاب خالی خواهد شد. به همین دلیل برای استفاده از اسلحه Burst SMG باید دقت بیشتری به خرج دهید، چرا که ممکن است در یک نبرد تن به تن دشمن شما را از پای درآورد!

با تمام این‌ها، فعلا فورتنایت به‌صورت رسمی وجود این اسلحه را تایید و یا رد نکرده است؛ اما مسلما پیدا شدن آن در کدهای بازی، منبع معتبری به حساب می‌آید. نظر شما در این باره چیست؟!

منبع :
comicbook

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *