بررسی اپلیکیشن بورس سیگنال VIP : یاد بگیر و پول پارو کن!

signal-vip-kavoshacom

با توجه به افزایش لحظه‌ای نرخ‌ها در بازار، سرمایه گذاری، جزئی جدایی ناپذیر از زندگی این روزها شده است. یکی از بازارهای مناسب جهت سرمایه گذاری، بازار بورس بوده که البته ورود به آن نیاز به دانش و آموزش دارد؛ در این بین، کسانی هستند که تجربه خود را با دیگران به اشتراک می‌گذارند؛ شما می‌توانید از تجربه آنها استفاده کنید تا با توجه به توصیه و پیشنهادشان، اقدام به خریداری سهام در بورس نمایید. اپلیکیشن بورس سیگنال VIP یکی از اپلیکیشن‌های نوظهور در این زمینه است. این اپلیکیشن کاربردی بیش از هزار نصب فعال داشته و با کسب امتیاز ۴.۲ در کافه بازار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. با کاوشا و بررسی این اپلیکیشن همراه باشید.

این نقد و بررسی بر روی نسخه اندرویدی ۰/۱/۹ اپلیکیشن بورس سیگنال VIP صورت گرفته است.

چرا باید اپلیکیشن بورس سیگنال VIP را نصب کنیم؟

در این اپلیکیشن شما علاوه بر یادگیری مفاهیم پایه بورس و نحوه تحلیل نماد‌ها، می‌توانید از سیگنا‌ل‌های روزانه که جهت خرید و فروش به شما ارائه می‌شوند، استفاده کنید؛ البته قابل ذکر است که سیگنال ها به دو دسته رایگان و پولی تقسیم می‌شوند که کاربر با توجه به نیاز خود، می‌تواند از آنها استفاده کند. در حال حاضر این اپلیکیشن برای افراد مبتدی که قصد ورود به این بازار را دارند طراحی شده است اما حتی افراد حرفه‌ای نیز می‌توانند از امکانات خوب آن بهره‌مند شوند.

دانلود اپلیکیشن بورس سیگنال

نگاهی به صفحه اصلی اپلیکیشن بورس سیگنال VIP

در صفحه اصلی اپلیکیشن، بخش‌های مختلف آن در 7 آیتم و با چینش ویژه قرار گرفته‌اند که در ادامه به معرفی هریک می‌پردازیم.

آموزش بورس: در بخش اول، مطالب آموزشی با عنوان آموزش بورس قرار گرفته است که پس از ورود به آن، شاهد دو قسمت آموزش‌های رایگان و آموزش‌های ویژه هستیم؛ در قسمت آموزش‌های رایگان، به معرفی کلیات بورس، مفاهیم پایه و معرفی مختصری از بازارهای مالی پرداخته شده و در قسمت دیگر که نیازمند ثبت نام و پرداخت حق اشتراک ماهانه است، شما می‌توانید از مطالب پیشرفته آموزش، شامل تابلوخوانی، تحلیل تکنیکال و آشنایی با انواع اندیکاتورها و تحلیل بنیادی استفاده کنید. البته باید بدانید که در حال حاضر این بخش هنوز کامل نشده و مطالب آن به مرور در حال تکمیل شدن است. در هر دو قسمت آموزش با کلیک بر روی هر یک از موارد، مطلب مورد نظر در بستر خود اپلیکیشن نمایش داده می‌شود و به سایت ارجاع داده نمی‌شوید.

سیگنال‌های VIP روزانه: این بخش نیز نیازمند ثبت نام و پرداخت حق اشتراک ماهانه است. در قسمت سیگنال‌های VIP می‌توانید از سیگنال‌های کم ریسک‌تر و با بازدهی بیشتر در مدت زمان کمتر، بهره ببرید. در هنگام ورود به این بخش، برای هر روز آیکن جداگانه‌ای طراحی شده است که با کلیک بر روی روز و تاریخ مورد نظر خود، می‌توانید سهم‌های پیشنهاد شده در آن روز را مشاهده کنید که به طور معمول تا یک روز جلوتر بر روی اپلیکیشن قرار می‌گیرد.

سیگنال‌ رایگان: در این بخش نیز مانند قسمت VIP روزانه، سیگنا‌ل‌های خرید قرار می‌گیرد، اما تفاوت آن‌ها در میزان ریسک و درصد سود آن‌هاست. بعضی نمادها در هر دو قسمت مشترک بوده و برای خرید پیشنهاد شده است. در هر دو قسمت سیگنال، نماد‌ها صرفا پیشنهاد تیم اپلیکیشن است و سود و ضرر کاربر بر عهده‌ خودش خواهد بود؛ همچنین برای فروش نماد‌ها، نقطه‌ فروش ذکر نمی‌شود. برای بررسی کیفیت هر دو بخش سیگنال، تیم کاوشا نمادهای معرفی شده در تاریخ ۳۱ خرداد را مورد بررسی قرار داد که تمام نمادهای معرفی شده، رشدی بیش از 20 درصد در یک ماه داشتند.

تحلیل نمادهای درخواستی: هر کاربر با خرید پلن طلایی، امکان درخواست تحلیل حداکثر دو نماد در ماه را دارد. نمادهای درخواست داده شده همگی در این بخش قابل نمایش خواهند بود. کاربر از طریق آیکن نامه در بالای صفحه، می‌تواند تحلیل نماد مورد نظر خود را درخواست کند‌. تحلیل‌ها در این بخش شامل هدف ‌نماد در آینده، نقطه حمایت و مقاومت، حد زیان، هدف کوتاه مدت و بلند مدت و… می‌شود.

اخبار بورس: در قسمت اخبار، شاهد ۱۰ گزینه شامل (اخبار بورسی ما، اخبار سهام عدالت، خبرهای بورسی جدید، کدال، اخبار مجامع، تحلیل روز، اخبار روز اقتصادی، اخبار روز بازار، اخبار سهام، دنیای اقتصاد) هستیم. در هر کدام از این بخش‌ها، به‌روزترین اخبار و مسائل از منابع معتبر گردآوری و ذکر شده است. برای مطالعه هر خبر، قسمتی از خبر به نمایش درآمده و برای مطالعه‌ ادامه مطلب، به سایت مرجع ارجاع داده می‌شوید و یا در برخی مواقع باید فایل آن را دانلود نمایید.

درباره ما: در این بخش به معرفی اپلیکیشن، تیم سازنده و پشتیبان آن پرداخته شده است و در آخر در مورد تحلیل‌ها و سیگنال‌ها، سلب مسئولیت شده تا اپلیکیشن سود و ضرر ناشی از خرید نماد‌های معرفی شده را به عهده کاربران بگذارد.

جستجو: مورد آخر به بخشی برای جستجو مربوط می‌شود تا شما با جستجوی نماد یا کلمه‌ مورد نظر، بتوانید مطالب مرتبط با آن را پیدا کنید. جستجو در تمام بخش‌های اپلیکیشن انجام می‌شود و ممکن است شاهد گزینه‌های بی‌ربط هم باشید!

برای مشاهده تصاویر در سایز اصلی بر روی آن‌ها کلیک کنید.

منو اصلی اپلیکیشن بورس سیگنال VIP شامل چه گزینه‌هایی می‌شود؟

در بخش بالا و سمت راست صفحه، یک آیکن همبرگری وجود دارد تا بتوانید از این طریق به منو اصلی اپلیکیشن دسترسی داشته باشید. البته با سوایپ کردن از سمت راست به داخل صفحه گوشی نیز می‌توانید وارد منو شوید. در این قسمت تمام موارد صفحه اصلی شامل آموزش، سیگنال، اخبار و… بار دیگر تکرار شده است. همچنین از طریق این قسمت می‌توانید ثبت‌نام کرده و وارد اپلیکیشن شوید که برای دسترسی به برخی از مطالب لازم و ضروری است. برای دسترسی به برخی از بخش‌ها، شما نیازمند ارتقا حساب کاربری خود هستید که برای این کار دو پلن ماهانه نقره‌ای و طلایی در نظر گرفته شده است.

 • پلن ماهانه نقره‌ای: با خرید پلن ماهانه نقره‌ای به قیمت ۲۰ هزار تومان تنها به بخش سیگنال‌های VIP دسترسی خواهید داشت.
 • پلن ماهانه طلایی: در صورت خرید پلن ماهانه طلایی با قیمت ۵۰ هزار تومان، می‌توانید به تمام بخش‌های اپلیکیشن اعم از سیگنال VIP، تحلیل نماد درخواستی و آموزش ویژه، دسترسی داشته باشید.

بنابراین به نظر می‌رسد که اکثر بخش‌های این اپلیکیشن پولی بوده و رایگان نخواهد بود. نکته دیگر به روش خرید مربوط می‌شود. برای ارتقا پلن می‌بایست اپلیکیشن بازار را بر روی گوشی خودتان نصب کرده باشید و وارد حساب کاربری خودتان شوید. در واقع امکان خرید از اپلیکیشن بدون دسترسی به کافه بازار وجود ندارد. این وابستگی اپلیکیشن بورس سیگنال VIP به کافه بازار می‌تواند منجر به کاهش مشتریان آن شود؛ چرا که شاید شخصی به هردلیلی نخواهد که از کافه بازار استفاده کند، در این صورت امکان خرید و استفاده از این اپلیکیشن کاربردی را هم نخواهد داشت!

در منو اصلی اپلیکیشن بخشی برای تنظیمات داخلی در نظر گرفته نشده و شما کنترل خاصی بر روی بورس سیگنال VIP ندارید. به عنوان مثال نمی‌توانید فونت و اندازه آن را تغییر دهید یا از قابلیت‌های پرطرفدار امروزی همچون حالت تاریک استفاده کنید.

سخن آخر

از نظر ظاهری، فونت نوشته‌ها نسبتا خوانا بوده اما نمی‌توان به رنگ‌بندی و شکل کلی اپلیکیشن خصوصا در صفحه اصلی آن نمره قبولی داد. صفحه اصلی یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر اپلیکیشن بوده و در واقع نخستین برخورد کاربر با اپلیکیشن به حساب می‌آید؛ بنابراین ظاهر آیکن‌ها و بنرهای موجود در آن می‌بایست با دقت بیشتری طراحی شود. در این بخش پس زمینه مناسبی نیز در نظر گرفته نشده است. یکی دیگر از موارد آزاردهنده اپلیکیشن بخش تبلیغات آن بوده که گاهی اوقات آزاردهنده می‌شود. به عنوان مثال در حین کار با برنامه شاهد تبلیغات پاپ‌آپ هستیم و در بخش زیرین اپلیکیشن نیز یک نوار تبلیغاتی دائما در حال نمایش است.

اپلیکیشن دسترسی خاصی به منابع سخت افزاری شما ندارد و از این لحاظ می‌توان با اطمینان از آن بهره گرفت. به طور کلی اپلیکیشن بورس سیگنال VIP اطلاعات بسیار خوبی را در زمینه بورس و نمادها در اختیارتان قرار می‌دهد اما از لحاظ بصری و گرافیکی، نیازمند بررسی بیشتر از سوی سازنده است. شما می‌توانید این اپلیکیشن مالی را از طریق مارکت‌های معتبر داخلی برای آیفون‌های اپل و از طریق کافه بازار برای گوشی‌های اندرویدی دانلود کنید.

نقاط قوت اپلیکیشن

 • آموزش‌های جامع و خوب مناسب برای تمامی افراد (مبتدی و حرفه‌ای)
 • ارائه پیشنهادات خوب و منطقی
 • معرفی سیگنال‌های کم ریسک
 • تحلیل نمادهای درخواستی شما
 • ارائه مقالات و اخبار بورس
 • رابط کاربری ساده و به‌دور از پیچیدگی

نقاط ضعف اپلیکیشن

 • وجود نماد مشترک در قسمت سیگنال و سیگنال VIP
 • عدم ارائه نقطه فروش سیگنال
 • تبلیغات آزاردهنده داخلی اپلیکیشن

توصیه به سازنده بعد از بررسی

 • اپلیکیشن از لحاظ ظاهری و گرافیکی، به خصوص در صفحه اصلی نیازمند توجه بیشتر است. استفاده از طراحی متریال و آیکن‌های خاص، کاربران بیشتری را به اپلیکیشن جذب خواهد کرد.
 • بخشی را جهت تنظیمات داخلی اپلیکیشن برای شخصی‌ سازی بیشتر همچون تغییر نوع و اندازه فونت و یا اضافه کردن حالت شب به اپلیکیشن اضافه نمایید.

نتیجه بررسی

رابط کاربری 7.5

قابلیت‌ها و امکانات 8.5

راحتی در استفاده 9.0

کاربرد 9.0

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *