بازی پوکمون مسترز برای اندروید و آیفون‌های اپل رسما معرفی شد

pokemon-masters

مجموعه بازی‌های پرطرفدار پوکمون اخیرا شاهد سری جدیدی با نام پوکمون مسترز (Pokemon Masters) بوده که ظاهرا قرار است به‌زودی برای اندروید و آیفون‌های اپل در دسترس قرار گیرد.

پوکمون، مدتی هست که توانسته خودش را با معرفی بازی‌های خاصی همچون پوکمون گو در دل طرفداران جا کند؛ تا حدی که در روزگاری نه‌چندان دور جز محبوب‌ترین بازی‌های دنیای موبایلی به‌شمار می‌رفت. جالا این مجموعه، سری جدیدی را به خود می‌بیند تا بتواند جانی دوباره بگیرد. پوکمون مسترز در واقع در رویداد پوکمون 2019 به صورت رسمی پا به دنیای ما انسان‌ها گذاشت. مراسمی که به‌تازگی برگزار شد و شامل اطلاعات جدیدی در رابطه با این سری دوست داشتنی هم بود. اطلاع خاصی از زمان عرضه رسمی این بازی برای موبایل‌های اندرویدی و آیفون‌های اپل در دسترس نیست، اما ظاهرا تا پایان امسال شاهد حضور آن در مارکت‌های موبایلی خواهیم بود.

پوکمون مسترز قرار است توسط استودیو DeNA توسعه داده شود. موضوع بازی در رابطه با نبرد میان شخصیت‌های اصلی بازی پوکمون است. البته با توجه به نام بازی (مسترز)، می‌توان گفت که باید با شخصیت‌های دو بخش Gym Leaders و Trainers از نسخه‌های پیشین پوکمون، وارد جنگ شوید. پوکمون مسترز تقریبا شامل تمام شخصیت‌های دو دسته مورد اشاره بوده و شما می‌توانید یکی را برای مبارزه با سایرین انتخاب کنید. در زمان رونمایی از بازی در کنفرانس پوکمون 2019، شاهد تریلری از بازی بودیم که در آن به برخی از شخصیت‌های Gym Leader آیکانیک مانند Brock و Misty اشاره شد که ظاهرا در کنار برخی شخصیت‌های مشهور دیگر در بازی پوکمون مسترز حضور خواهند داشت. کمپانی پوکمون اعلام کرده که تا ماه آینده اطلاعات تکمیلی بیشتری در رابطه با بازی جدید شرکت منتشر خواهد شد.

نظر شما در رابطه با سری بازی‌های پوکمون چیست؟ آیا شما نیز از طرفداران این بازی موبایلی هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
dualshockers

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *