حالت کودک کافه بازار رسما معرفی شد: کنترل بیشتر والدین و مربیان بر روی کودکان

cafe bazar

حالت کودک کافه بازار به صورت رسمی در آخرین آپدیت این فروشگاه نرم افزاری ایرانی گنجانده شد. اکنون در نسخه 7.29.0 اپلیکیشن کافه بازار، شما می‌توانید از حالت کودک استفاده کنید.

در این ویژگی جدید، تمام محتوای کافه بازار اعم از ویدیو، بازی و اپلیکیشن به صورت محدود و متناسب با سن مخاطب به نمایش در می‌آید. یعنی والدین و یا مربی کودکان می‌توانند تا حداکثر برای مخاطبان کوچک‌تر از 10 سال، محتوای به نمایش درآمده را مشخص کنند. در این صورت دیگر محتوای نامناسب با سن‌ آن‌ها نشان داده نخواهد شد و دیگر کودکی در معرض خطر مشاهده محتوای بزرگسالان قرار نخواهد گرفت.

والدین و یا مربیان برای فعال سازی این ویژگی، می‌بایست بعد از آپدیت اپلیکیشن کافه بازار به آخرین نسخه، از پایین صفحه و بخش بازار من، گزینه بازار کودک را فعال کنند. کافه بازار در تلاش است تا با ارائه یک سیستم هوشمند، محتوا را برای کودکان مشخص کرده و کمتر آنها را در معرض خطر قرار دهد. این نکته زمانی جالب خواهد بود که بدانید در کشور ما معمولا چنین مواردی کمتر دیده می‌شود.

حالت کودک کافه بازار نخستین حرکت جدی این فروشگاه نرم‌افزاری در راستای جلوگیری از دسترسی کودکان به محتوای نامناسب است. این کار کافه بازار شاید ساده به نظر برسد اما ارزش فراوانی برای کودکان و آینده آن‌ها خواهد داشت. والدین به راحتی می‌توانند با کنترل بیشتر بر روی کودک خودشان، مطمئن باشند که تنها محتوای آموزشی و مناسب وی از طریق بازار قابل نصب خواهد بود.

کافه بازار، بزرگ‌ترین فروشگاه نرم‌افزاری ایرانی است که توانسته توجه مخاطبان بسیاری را به خودش جلب کند. این شرکت حتی موجب توسعه برنامه‌های ایرانی نیز شده و کمک شایانی به برنامه نویسان کرده است. برای تایید این مورد بد نیست بدانید که درامد توسعه دهندگان از کافه بازار در سال گذشته بیش از 89 درصد رشد داشته که در نوع خود جالب است.

نظر شما در رابطه با حالت کودک بازار چیست؟! نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *