معرفی بازی ایرانی آژیر برای اندروید : پلیس بازی مجازی!

Race-And-Chase–AJIR-kavosha6

بازی‌های اتومبیل‌رانی و به‌طور کلی سبک ریسینگ از دیرباز طرفداران خاص خودش را داشته است. با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن گوشی‌های هوشمند، این سبک بازی بیشتر مورد استقبال قرار گرفت چرا که همیشه و همه جا در دسترس بود. به همین دلیل شاهد معرفی انواع و اقسام بازی‌های این سبک در دنیا هستیم. استودیوهای بازی سازی داخلی نیز برای آنکه از قافله عقب نمانند، دست به ساخت بازی آژیر برای اندروید زده‌اند. یک بازی ایرانی و جذاب که آمده تا شما را سر ذوق آورد. با کاوشا و معرفی این بازی وطنی همراه باشید.

هدف از رانندگی در بازی ایرانی آژیر تبدیل شدن به بهترین راننده پلیس در کشور است. در واقع شما می‌بایست با بازی کردن، امتیازهای بیشتری کسب کنید و مقام خودتان را بالا ببرید. برای دست یابی به این عنوان، چالش‌های بسیاری پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

بازی در واقع در یک سبک بی‌پایان اجرا می‌شود و چیزی شبیه به بازی معروف Trafic Racer است. شما کنترل یک ماشین را در اختیار دارید و می‌بایست در یک جاده بی‌انتها، بدون برخورد با موانع و ماشین‌های درون جاده رانندگی کنید. در این راه گاهی اوقات هلیکوپتری بر سر راه شما فرود خواهد آمد و یا ماشین‌های پلیس از پشت به شما ضربه می‌زنند که باید از همه آن‌ها جان سالم به در ببرید.

دانلود بازی آژیر برای اندروید بازی ایرانی ماشین سواری

هر بار که وارد بازی می‌شوید، می‌توانید یک چالش پیشنهادی را پشت سر بگذارید. البته انتخاب چالش به عهده شماست و در پذیرفتن یا رد کردن آن مختار هستید. با این حال پیش از شروع، نوع چالش و میزان سکه دریافتی در صورت موفقیت در آن را خواهید دید و می‌توانید خودتان تصمیم بگیرید. یادتان باشد که عدم موفقیت در یک چالش، شامل سکه منفی خواهد شد و از امتیاز شما کسر می‌کند.

یک خانم راهنما با نام پریسا به خوبی در همه جای بازی شما را هدایت خواهد کرد و آموزش‌های لازم را با زبان فارسی به شما خواهد داد. کار پیشنهاد دادن چالش‌ها نیز به عهده همین خانم است. خود چالش‌ها معمولا ساده هستند و می‌توانید با کمی تمرین از پس آن‌ها برآیید. مثلا ممکن است چالش پیش روی شما یک کیلومتر رانندگی بدون برخورد با موانع باشد.

پیش از شروع می‌توانید حالت بازی را مشخص نمایید. مثلا قصد دارید در جاده دو طرفه رانندگی کنید یا یک طرفه و یا می‌خواهید هوا روشن باشد یا تاریک؟ در مجموع قدرت انتخاب‌‌های زیادی پیش‌روی شماست و این موضوع توانسته تا کمی بازی آژیر را از حالت یکنواختی خارج کند.

دانلود بازی آژیر برای اندروید بازی ایرانی ماشین سواری

شما می‌توانید تا حد زیادی ماشین خودتان را شخصی‌سازی کنید. این شخصی سازی‌ها شامل کار بر روی ظاهر ماشین و باطن آن می‌شود. مثلا رنگ خودرو را تغییر دهید و یا موتور آن را تقویت کنید و ماشین را به کپسول نیتروژن مجهز نمایید. تمام این‌ها به رانندگی بهتر و عبور موفقیت آمیز از چالش‌ها کمک خواهد کرد.

سازنده سعی کرده تا ماشین‌های بیشتری را در اختیارتان قرار دهد و کاملا قدرت انتخاب خواهید داشت. البته برای باز شدن ماشین‌ها، می‌بایست کمی امتیاز جمع کنید و درجه خودتان را ارتقا دهید. گرجه می‌توانید با خرید سکه با پرداخت درون برنامه‌ای خیلی زودتر پله‌های ترقی را طی کنید و به ماشین‌های جذاب‌تر دسترسی یابید.

دانلود بازی آژیر برای اندروید بازی ایرانی ماشین سواری

گرافیک بازی در حد و اندازه‌های خودش خوب ارزیابی می‌شود. البته می‌توانید از طریق بخش تنظیمات سطح آن را تغییر دهید تا تجربه بهتری داشته باشید. کنترل ماشین به دو صورت استفاده از پدال‌های لمسی و یا سنسور گوشی قابل تنظیم است. به صورت کلی حرکت ماشین خیلی طبیعی نیست و هنگام ویراژ دادن در مقایسه با نمونه‌های خارجی حرف چندانی برای گفتن ندارد. گاهی اوقات تصور می‌کنید که ماشین بیش از اندازه سبک است و یا سنگینی آن متعادل نبوده و صندوق عقبش وزن بیشتری نسبت به سایر بخش‌ها دارد.

موسیقی بازی تا حد زیادی به هیجان آن کمک می‌کند و از این لحاظ می‌توان به آژیر نمره قبولی داد. شما این قابلیت را دارید که بازی را از دو زاویه مختلف دنبال کنید تا بتوانید حس متفاوتی را تجربه کرده و کمی از یکنواخت شدن سبک آن جلوگیری نمایید.

دانلود بازی آژیر برای اندروید بازی ایرانی ماشین سواری

امتیازات کسب شده توسط شما در جدول‌های هفتگی و ماهانه ثبت می‌شوند تا بتوانید وضعیت خودتان را نسبت به رقبا بسنجید. ظاهرا به زودی یک بخش بازی آنلاین نیز وارد آژیر خواهد شد که مسلما یک آپدیت خوب و متفاوت برای طرفداران خواهد بود.

آژیر گرچه به پای نمونه‌های مشابه خارجی نمی‌رسد اما در حد و اندازه‌های خودش خوب ظاهر شده و به‌زودی با اضافه شدن حالت‌های جدید و حمایت‌های هواداران، بهتر هم خواهد شد. به‌صورت کلی بازی آزیر یکی از بهترین بازی‌های ریسینگ ایرانی است که می‌توانید آن را با حجمی در حدود ۴۰ مگابایت از کافه بازار برای گوشی‌های اندرویدی دانلود کنید و لذت ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *