معرفی بازی JT Sniper برای اندروید و آیفون : تک تیرانداز ویژه

JT-Sniper

امروز قصد داریم به شما یکی دیگر از سری بازی‌های Johnny Trigger را معرفی کنیم. کم‍پانی مشهور Say Games در یک ماه اخیر، شخصیت جذابی را تحت عنوان جانی تریگر به دنیای بازی‌های موبایلی معرفی نموده که از طرف مخاطبانش بسیار مورد استقبال قرارگرفته است. او یک مامور ویژه و آموزش‌دیده بوده که سوگند یادکرده تا زمانی‌که جرم و جنایت در اطراف شهر پرسه می‌زند، دست از مبارزه‌کردن با آن برندارد. بهترین تک‌تیرانداز دنیا در سری بازی (JT sniper(Johnny Trigger sniper در حال مبارزه با ظلم و ناامنی است و شما باید به یاری او بشتابید تا با کمک یک‌دیگر، یکبار برای همیشه، سیاهی و تباهی را از بین ببرید. با کاوشا و معرفی بازی JT Sniper برای اندروید و آیفون در سبک اکشن همراه باشید.

مسلما در بازی JT Sniper اسلحه اصلی شما سلاح دوربین‌دار تک‌تیر (اسنایپ) بوده و باید در نقاطی از سطح شهر که جرم و جنایت بی‌داد می‌کند، ظاهر شوید و آرامش را به دل مردم بازگردانید. گروگانگیرهایی در بازی وجود دارند که مردم را گروگان گرفته و تهدیدی برای جان آن‌ها محسوب می‌شوند.

از آنجا که شما باید تمامی گروگانگیرها را به نابودی بکشانید، باید به این مسئله توجه داشته باشید که علاوه بر مبارزه با آنان، حافظ جان گروگان‌ها نیز باشید؛ با توجه به اینکه اولین تیر را شما رها می‌کنید، ترجیحا اول به گروگانگیری شلیک کنید، که فاصله کمتری با مردم بی‌گناه دارد، زیرا در غیر این صورت، ممکن است یکی از گروگانگیرها به سمت گروگان‌ها حمله‌ور شود و آن‌ها را به قتل برساند و شما بازی را ببازید!

بازی JT Sniper برای اندروید و آیفون

جالب است بدانید که گاهی حتی گروگانگیرها لباس‌های خود را برتن مردم بی‌گناه می‌کنند تا شما به اشتباه آن‌ها را بکشید! به اصطلاح، گرگ لباس بره را می‌پوشد. حال شاید این سوال برایتان پیش‌آید که با شرایط موجود، چگونه گناهکار را از بی‌گناه تشخیص دهیم!؟ بر روی صورت گروگانگیرها نقاب‌های سیاهی بوده که نمادی برای شناسایی آن‌هاست و حتی پس از تغییردادن لباس‌هایشان نیز همچنان نقاب را بر صورت خود دارند و شما می‌توانید از همین طریق، آن‌ها را شناسایی و به نقشه‌های پلیدشان پایان دهید.

بازی JT Sniper برای اندروید و آیفون

بازی JT Sniper را می‌توان یکی از معدود گیم‌هایی دانست که این قابلیت را به مخاطبان می‌دهد تا به صورت همزمان تجربه بازی‌کردن اول شخص و سوم‌ شخص را داشته باشند؛ قبل از نشانه‌گرفتن شما به صورت سوم شخص دید مناسبی از منطقه گروگانگیری خواهید داشت و پس از نشانه‌گیری نیز به صورت اول‌ شخص به تیراندازی خواهید پرداخت.

لازم به ذکر است که در بعضی از مراحل بازی، گاهی باید با اسلحه‌هایی مبارزه کرد که به صورت رگباری گلوله‌ها را شلیک می‌کنند! شلیک‌کردن با اسلحه‌ها کار چندان دشواری نیست؛ به صورتی که با اسلحه تک‌تیر، باید انگشت خود را بر روی آیکن نشانه‌گیری که در سمت راست صفحه قرار دارد، نگه دارید تا بتوانید از طریق نشانه‌ای که برای شما به نمایش در خواهد آمد، گروگانگیرها را یکی پس از دیگری به قتل برسانید.

باید بدانید که مکانیزم تیراندازی با سلاح دیگر نیز بسیار ساده بوده و تنها کافیست که انگشت‌تان را بر روی صفحه نگه دارید تا اسلحه شروع به شلیک‌کردن گلوله‌ها با سرعت نور کند! برای اسلحه اسنایپ، اسکین‌های متفاوت و جذابی وجود دارد که برای دسترسی به آن‌ها تنها کافی‌ست مراحل بازی را پشت سر بگذارید، اما برای خریدن آن‌ها باید یک ویدئو تبلیغاتی را با اتصال به اینترنت تماشا کنید؛

متاسفانه تا به این لحظه قسمتی برای تغییر اسکین اسلحه وجود ندارد، لذا دقت کنید که اگر اسکینی را برای اسنایپ خود انتخاب کنید، دیگر نمی‌توانید اسکین قبلی را مجددا برای اسلحه قرار دهید. لازم به ذکر است که حساسیت (سرعت چرخاندن اسلحه در زوایای مختلف) گیم قابل تغییردادن نیست.

دانلود بازی JT Sniper برای اندروید و آیفون

در محیط بازی JT Sniper نقاط دایره‌شکل سبز رنگی وجود دارند که اگر گروگانگیر‌ها قبل از اینکه شما آن‌ها را بکشید، به آنجا برسند، نجات می‌یابند و شما بازی را می‌بازید. هرچه بیشتر در مراحل بازی پیش‌روی کنید، کشتن گروگانگیرها با توجه به تحرک بیشتر آن‌ها و قدرتمندترشدن سلاح‌های‌شان دشوارتر خواهد شد.

وجود مراحل BOSS Fight جذابیت گیم را دوچندان کرده‌اند؛ پس از گذراندن چندین مرحله با آن‌ها روبرو خواهید شد و برای کشتن رئیس نیاز به گلوله‌های بیشتری خواهید داشت! به صورت پیش‌فرض دمیج لازم برای کشتن گروگانگیرها عدد 100 است. شما قابلیت این را دارید که اسلحه‌های خود را با پرداخت هزینه‌های مشخص‌شده، ارتقا دهید تا شرایط بردن مراحل را برای خود راحت‌تر سازید.

دانلود بازی JT Sniper برای اندروید و آیفون

نکات مثبت بازی JT Sniper :

 • گیم‌پلی روان و اعتیادآور
 • گرافیک مطلوب
 • تنوع اسکین‌ها
 • قابلیت بازی‌کردن به صورت آفلاین
 • مراحل بسیار زیاد گیم
 • هدایت آسان اسلحه‌ها
 • متنوع‌بودن مراحل و روند بازی
 • صداپردازی با کیفیت

نکات منفی بازی JT Sniper :

 • تبلیغات فراوان و آزاردهنده
 • نداشتن مودهای جانبی
 • کوتاه‌بودن مراحل بازی

 

حجم بازی JT Sniper برای اندروید 48 مگابایت و برای سیستم‌عامل اپل مقدار 191 مگابایت است و شما می‌توانید آن را به صورت رایگان از لینک‌های زیر دانلود کرده و از مبارزه با جرم و حنایت لذت ببرید.

دیدگاه ها

 • Avatar
  محمد ۶ مرداد ۱۳۹۹ :: ۱:۳۹ ق.ظ
  0 0

  سلام واقعا بازي اينطور كه ميگيد خوبه؟يني ارزش دانلود داره؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *