معرفی بازی Join Clash 3D برای اندروید و آیفون : یکی برای همه، همه برای یکی!

Join Clash 3D

بازی Join Clash 3D اثر بی‌نظیری از استودیو سوپرسونیک بوده که در ماه مارس سال جاری به دنیای گیم‌های آرکید عرضه گردیده است. سبک آرکید را می‌توان یکی از بهترین سبک‌های گیمینگ موجود دانست و این بازی شگفت‌انگیز را نیز یکی از سرگرم‌کننده‌ترین محصولاتی که در این سبک تولید شده است!

سوپرسونیک توانسته با تلفیق سادگی و خلاقیت، اوقات بسیار خوشی را برای مخاطبانش به ارمغان آورد، پس اگر با خود می‌پندارید که سادگی به معنای کیفیت پایین است، بیایید باهم نگاهی به این گیم بیندازیم تا شاید طرز تفکرتان تغییر کند! با کاوشا همراه باشید تا به معرفی یکی از جالب‌ترین بازی‌های موبایلی دنیا بپردازیم.

در این گیم هدف اصلی شما لشکرکشی و تصرف قلعه‌های مستحکمی بوده که در انتهای مسیرتان قرار دارند. راه منتهی به قلعه‌ها بسیار خطرناک و پر پیچ و خم بوده تا شما به سادگی نتوانید به هدف خود برسید.

در طول مسیر دشمنان فراوان و همچنین افراد بی‌طرفی وجود دارند که شما برای پیروزی در مراحل بازی به یاری آن‌ها نیاز خواهید داشت؛ برای متحدشدن با شخصیت‌های بی‌طرف که به صورت سفید رنگ طراحی شده‌اند، تنها کافیست از کنار آن‌ها عبور کنید تا با شما متحد شده و تا آخرین نفس در کنارتان برای رسیدن به یک هدف مشترک، مبارزه کنند. باید بدانید که اگر از نزدیکی افراد بی‌طرف عبور کردید و شما را دنبال نکردند، به این دلیل است که به اندازه کافی به آن‌ها نزدیک نشده‌اید.

با وجود تنوع بسیار بالای موانع و تراکم نسبتا زیاد آن‌ها، باید دقت خود را بالا برده تا حدالامکان با آن‌ها برخوردی نداشته باشید، زیرا در این صورت ممکن است تعداد کثیری از افراد خود را از دست داده و یا حتی در تصرف قلعه‌ها ناکام بمانید.

هنگامی که با دشمنان خود درگیر می‌شوید، به‌ازای هر دشمن، یکی از افراد شما کاسته می‌شود؛ در بعضی از مراحل بازی Join Clash 3D ممکن است در ابتدا تعداد پیروان شما کمتر از حریفان‌تان باشد، در چنین شرایطی می‌توانید با استفاده از دقت بالای خود از میان دشمنان‌تان عبور کنید که انجام این کار چندان راحت نیست (در صورتی که خودتان نیز با حریفان برخوردی داشته باشید، کشته خواهید شد)!

همان‌طور که گفته شد در انتهای هر مسیر قلعه‌ای قرار دارد که هدف اصلی شماست. پس از رسیدن به قلعه، مسلما باید با کمک افراد خود آن را تصرف کنید که این امر بستگی به نسبت تعداد افرادی که دارید به تعداد حریفان‌تان دارد؛ جالب است بدانید که در بعضی از مراحل گیم، شاهد حضور باس‌فایت‌هایی (محافظان غول‌آسا) خواهید بود که نابودی آن‌ها به‌طبع، بسیار دشوارتر است.

دانلود بازی Join Clash 3D برای اندروید و آیفون

روش هدایت شخصیت‌تان بسیار ساده بوده به گونه‌ای که تنها کافیست انگشت خود را بر روی صفحه تلفن همراه نگه دارید و آن را در جهات مختلف حرکت دهید؛ سرعت جابه‌جایی شما به چپ و راست خیلی زیاد نبوده و از تعادل نسبتا مناسبی برخوردار هستید؛ اما گاهی این مسئله می‌تواند به ضرر شما باشد، به این گونه که ممکن است نتوانید تمام افراد درون مسیر را متحد خود کنید که بازی برای این مورد نیز بوسترهایی در مسیر قرار داده که با گرفتن آن‌ها، سرعت حرکت کردن‌تان چندین برابر می‌شود!

در بازی Join Clash 3D شاهد وجود ده‌ها اسکین جذاب و متفاوت برای کاراکتر اصلی خواهید بود که بعضی از آن‌ها با پیش‌روی در مراحل بازی بدست می‌آیند و بعضی از آنان نیز قابل خریداری هستند؛ لازم به ذکر است که برای دسترسی به اسکین‌هایی که از طرف خود گیم به شما اهدا می‌شود، باید ویدئوهای تبلیغاتی درون گیم را تماشا کنید.

همچنین می‌توانید برای خود سلاح نیز محافظی خریداری کرده و با ارتقا دادن آن‌ به قدرت خود بیفزایید؛ ناگفته نماند که هرچه بیشتر تشکیلات خود را ارتقا دهید، شکل ظاهری آن‌ها جذاب‌تر و پیشرفته‌تر می‌شود. چندین صندوقچه جوایز نیز در گیم وجود دارند که با بدست‌آوردن آن‌ها مقدار سکه‌های خود را افزایش خواهید داد. با پیش‌روی در مراحل بازی می‌توانید قلعه‌ای برای خود بنا کرده و به مرور آن را پیشرفته‌تر کنید!

دانلود بازی Join Clash 3D برای اندروید و آیفون

نکات مثبت گیم

  • گیم‌پلی روان و بسیار سرگرم‌کننده
  • صداپردازی جذاب
  • وجود اسکین‌های جالب و چشم‌نواز
  • بی‌شماربودن مراحل بازی
  • گرافیک مطلوب محیط بازی
  • موانع متعدد و متنوع

نکات منفی گیم

  • تبلیغات آزاردهنده و فراوان
  • نیاز به دیدن ویدئوهای تبلیغاتی برای دسترسی به بعضی از آیتم‌های بازی
  • فاقد مودهای متنوع

حجم بازی Join Clash 3D برای اندروید و iOS اپل، به ترتیب، مقدار 57 و 203 مگابایت است و شما می‌توانید آن را به صورت رایگان از لینک‌های زیر دانلود کرده و از تصرف قلعه‌های مستحکم لذت ببرید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *