بردن در کلش رویال را با این ترفندها به یک عادت تبدیل کنید

Clash-Royale-tips

بازی موبایل کلش رویال یکی از بهترین محصولات حال حاضر دنیای گیمینگ بوده که در سال 2016 توسط کمپانی خوش‌نام SuperCell برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS اپل عرضه شد. این گیم بسیار جذاب توانست همچون دیگر آثار شرکت سوپرسل، در زمان اندکی شهرتی جهانی را برای خود دست و پا کند و به یکی از محبوب‌ترین گیم‌های موبایل تبدیل شود. همان‌طور که اطلاع دارید، سبک این بازی استراتژیک بوده و تقریبا می‌توان گفت که موفقیت در آن کار چندان راحتی نیست. مسلما برای بهترشدن در هرکاری، تجربه حرف اول را می‌زند اما کاوشا امروز قصد دارد نکاتی را به شما آموزش دهد که بتوانید با استفاده از آن‌ها بردن در کلش رویال را به یک کار همیشگی تبدیل کنید. با ما همراه باشید تا بفهمیم چگونه می‌توانیم سبک مبارزه‌کردن مناسبی را در کلش رویال پیدا کنیم.

همان‌گونه که احیانا اطلاع دارید، در این گیم شما با استفاده از کارت‌های مختلف با حریفان خود به رقابت خواهید پرداخت؛ انتخاب کارت‌ها بسیار مهم است اما تا زمانی که از ذهن خود برای شکست‌دادن دشمنان‌تان استفاده نکنید، احتمال پیروزشدن‌تان زیاد نیست!

کلش رویال را می‌توان به بازی‌های فکری همچون شطرنج تشبیه کرد؛ در این گیم دقت و سرعت عمل از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و قدرت ذهن شماست که برنده میدان مبارزه را تعیین می‌کند؛ پس می‌توان گفت که این بازی تقابل ذهن‌ها را به تصویر می‌کشد.

فراموش نکنید که این بازی شماست و هیچ اهمیتی ندارد که دیگران چگونه با حریفان خود رقابت می‌کنند و یا از چه کارت‌هایی استفاده می‌نمایند؛ پس سعی کنید با بازی‌کردن و تسلیم‌نشدن بهترین استراتژی‌ها را در ذهن خود بچینید. یادتان باشد که حتی اگر استراتژی‌های‌تان بسیار خوب باشند، دست بالای دست بسیار است و احتمال اینکه کسانی باشند که مغلوب افکار شما نشوند، وجود دارد؛ پس برای بردن در کلش رویال در صورتی که در گیم تحت فشار بودید، سعی کنید با تغییر استراتژی، ورق را برگردانید.

بردن در کلش رویال

پس از بالا رفتن تجربه، ذهن‌تان حرکات و استراتژی‌هایی را در ضمیر ناخودآگاه خود جای می‌دهد، به گونه‌ای که گاهی احساس می‌کنید برای پاسخ حرکت حریف نیازی به فکرکردن ندارید؛ پیشنهاد می‌کنیم در تمامی شرایط با فکر عمل کنید و استراتژی‌هایی را انتخاب کنید که فکر می‌کنید احتمال موفقیت بیشتری دارند.

این مسئله را فراموش نکنید که گاهی ممکن است هر عملی با شکست مواجه شود، پس سعی کنید پیش از انجام هر حرکتی به بعد آن نیز فکر کنید و برای هرگونه شکستی آماده باشید؛ در بعضی از مواقع حریف حمله شما را به ضد حمله تبدیل می‌کند و در آن هنگام ممکن است خسارت‌های فراوانی را دریافت کنید و یا حتی به دلیل یک حرکت اشتباه، بازی را ببازید!

برای بردن در کلش رویال ریزبین باشید و به کوچک‌ترین مسائل نیز دقت کنید، زیرا گاهی کارهای بزرگ با ابزارهای کوچک به انجام می‌رسند. سعی کنید تعداد اکسیر لازم برای استفاده از هر کارت را به خاطر خود بسپارید و در زمین بازی از آن‌ها استفاده کنید. هنگامی که حریف به شما حمله می‌کند، با آرامش به ضدحمله فکر کنید و دنبال راهی باشید تا با خرج‌کردن کمترین اکسیر ممکن، حمله دشمن را پاسخ دهید.

اگر بخواهم دقیق‌تر بگویم، باید به مقدار اکسیری که حریف جهت حمله به شما صرف می‌کند، توجه کنید؛ زیرا گاهی احتمال دارد حریف‌تان حمله کند و شما بتوانید علاوه بر پاسخ حمله او، مقداری اکسیر جهت حمله ناگهانی آماده کنید و نیروهایی را به سمت برج‌های حریف بفرستید و با توجه به اینکه دشمن اکسیر لازم برای رقابت را در اختیار ندارد، آسیب‌های فراوانی را به او وارد نمایید.

به طور خلاصه، برای بردن در کلش رویال همیشه سعی کنید از سبک‌های بازی‌کردن دیگران تقلید نکنید و با استفاده از عواملی همچون تفکر و قدرت ذهن، سرعت عمل، شناخت کارت‌ها، محاسبه میزان اکسیر هر کارت و تمرین و تمرین و بازهم تمرین، مسابقات خود را پیش ببرید. فراموش نکنید که هیچ اهمیتی ندارد که اشتباهی را مرتکب شوید و یا حتی تعداد فراوانی از کاپ‌های‌تان را از دست دهید، مسئله مهم این است که از اشتباهات خود درس گرفته و دیگر آن‌ها را تکرار نکنید و یا به عبارتی دیگر، از اشتباهات خود نقاط قوت بسازید!

بردن در کلش رویال

یکی دیگر از عواملی که به شما در حرفه‌ای‌شدن کمک خواهد کرد، تماشاکردن به ویدئو بازی‌ها و توجه به مسائل فنی و اشتباهات‌تان است؛ پیشنهاد می‌کنیم فیلم‌های بازی‌کردن‌تان را ببینید و در مواقع لازم ویدئو را متوقف کرده و به استراتژی و روش حمله‌کردن خود دقت نمایید و سعی کنید که نقاط قوت آن را تقویت کرده و نقاط ضعف را ریشه کن کنید.

گاهی مسابقات را به قصد پیاده‌کردن استراتژی‌هایی که به ذهن‌تان خطور می‌کند، آغاز نمایید؛ همان‌طور که قبلا گفتیم، شما نباید به باختن و از دست‌رفتن کاپ‌ها اهمیتی بدهید؛ زیرا پس از آن که توانستید افکار خود را به طور موفق در زمین مسابقه پیاده کنید، می‌توانید نه تنها کاپ‌های گذشته بلکه خیلی بیشتر از آن نیز بدست آورید.

نظر شما در این باره چیست؟ شما در رابطه با نحوه طراحی استراتژی‌ و بردن در کلش رویال چه فکری می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. اگر می‌خواهید در این بازی حرفه‌ای‌تر شوید، ترفندهای کلش رویال را دنبال کنید. شما می‌توانید جدیدترین نسخه‌های کلش رویال را از طریق لینک‌های زیر برای گوشی خودتان دانلود نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *