آموزش چگونگی پیداکردن بهترین ترکیب کارت در بازی کلش رویال

Clash-ROtale-tips-2

امروز قصد داریم به شما یکی از مسائل بسیار مهم در بازی کلش رویال را آموزش دهیم. همان‌طور که می‌دانید این گیم بی‌نظیر بدون شک یکی از بهترین و محبوب‌ترین بازی‌های حال حاضر دنیای موبایل در سبک استراتژیک بوده که در کشور ما نیز پلیرها و علاقه‌مندان فراوانی دارد. بدون شک انتخاب‌کردن بهترین ترکیب کارت کلش رویال برای رقابت‌کردن در مسابقات بسیار حائز اهمیت بوده و تاثیر بسیار زیادی را در روند رقابت‌های شما خواهد داشت. اگر می‌خواهید یکی از بهترین‌های بازی کلش رویال شوید، با کاوشا و ادامه این مطلب همراه باشید.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، این است که هیچ کارتی بلا استفاده نبوده و تمامی سربازهایی که در این بازی طراحی شده‌اند، کارآمد هستند و تنها لازم است که استراتژی رقابت‌کردن با آنان را یاد بگیرید.

گاهی بعضی از شخصیت‌های بازی قدرت بیشتری نسبت به دیگر شخصیت‌ها دارند اما ممکن است با وجود استفاده از آن‌ها نیز از حریفان خود شکست بخورید؛ پس در چنین شرایطی در می‌یابیم که قدرت، تنها عنصر لازم برای داشتن بهترین ترکیب کارت‌ها نیست.

تنها راه برای حرفه‌ای شدن و یافتن بهترین ترکیب کارت کلش رویال بازی‌کردن بیشتر در بازی، کسب تجربه و درس‌گرفتن از اشتباهاتی است که در طول رقابت‌های خود مرتکب آن‌ها می‌شوید؛ برای اینکه بتوانید از سربازهای خود به بهترین نحو استفاده کنید، نیاز به استراتژی مناسب و فراگیری مسائل استراتژیکی مهم دارید که می‌توانید با مراجعه به مطلب آموزش پیداکردن سبک اختصاصی در بازی کلش رویال، سطح قدرت استراتژیکی خود را بالا ببرید.

بهترین ترکیب کارت کلش رویال

بعضی از کارت‌های بازی را می‌توان مکمل یک دیگر دانست؛ گاهی ممکن است بعضی از سربازها به تنهایی قدرت فراوانی نداشته باشند اما با قرارگرفتن در کنار دیگر شخصیت‌ها، ترکیب بسیار قدرتمندی را تشکیل دهند. کارت‌های بازی کلش رویال را می‌توان به سه دسته کلی تقسیم کرد:

  • دسته دفاعی: کارت‌هایی که در این دسته قرار می‌گیرند، اغلب جهت دفاع‌کردن و در امان ماندن در برابر حملات حریف به کار گرفته می‌شوند. این دسته از کارت‌ها بسیار مهم هستند و باید بر اساس روش بازی‌کردن‌تان، آن‌ها را انتخاب کنید؛ زیرا اگر کارت‌ها با سبک شما هم‌خوانی نداشته باشند، نمی‌توانید موفق شوید و امکان اینکه نتوانید حملات دشمن را به خوبی مهار کنید، وجود دارد.
  • دسته پشتیبانی یا ساپورت: این گونه کارت‌ها را می‌توان قلب حملات و یا حتی دفاع‌کردن‌ها دانست؛ این چنین شخصیت‌هایی اغلب بهتر است پشت شخصیت‌های قوی‌تر قرار بگیرند تا علاوه بر حمایت از آن‌ها، بتوانند به شما در حمله‌کردن کمک بیشتری کنند؛ زیرا اکثرا از سطح تحمل ضربه پایینی برخوردار هستند و اگر در مبارزات مستقیم قرار گیرند، نمی‌توان تضمین کرد که برنده خواهند بود و یا تاثیر مثبت لازم را خواهند گذاشت.
  • دسته حمله: این چنین کارت‌هایی تقریبا مشخص هستند و اکثرا از قدرت فراوان و میزان تحمل ضربه بالایی نیز برخوردارند؛ بهتر است جلوتر از شخصیت‌های پشتیبانی حرکت کنند تا علاوه بر مراقبت از آن‌ها، تاثیر بیشتری نیز داشته باشند و بتوانند آسیب بیشتری را به برج‌های دشمن وارد نمایند.

باید بدانید که فارغ از این مسائل، کارت‌های کلش رویال بسته به شرایط، می‌توانند وظایف دیگری را نیز انجام دهند؛ زیرا تمامی آن‌ها از قدرت ضربه‌زدن و مبارزه برخوردار بوده و صرفا نمی‌توان گفت تنها در تخصص خود قابل استفاده هستند.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید بدانید، این است که اگر می‌خواهید در کلش رویال پیشرفت کنید، از دست‌دادن کاپ نباید برای‌تان اهمیتی داشته باشد؛ گاهی خیلی از افراد پس از اینکه در چند مسابقه برنده یا بازنده می‌شوند، به گونه‌ای “می‌ترسند” و بازی‌کردن را کنار می‌گذارند که کاملا کار اشتباهی‌ست؛ زیرا شما باید تجربه کسب کنید و بتوانید با ترکیب کارت‌های خود هماهنگ شوید تا در مسابقات خود پیروز شوید.

انتخاب بهترین ترکیب کارت کلش رویال مسئله‌ای کاملا شخصی بوده و فقط به شما و سبکی که بازی می‌کنید، بستگی دارد؛ پس از “کپی‌کردن” ترکیب‌های دیگران بپرهیزید و با استفاده از هوش خود و بازی‌کردن‌های مکرر، بهترین ترکیب ممکن را پیدا کنید. مطمئن باشید در صورتی که استراتژی‌های مناسبی داشته باشید و به اندازه کافی تجربه کسب کنید، به آسانی شکست نخواهید خورد و بدون شک در اکثر مسابقات خود پیروز میدان خواهید شد.

بهترین ترکیب کارت کلش رویال

یکی دیگر از نکات مهم در رابطه با ترکیب کارت‌های این گیم، آن است که سعی کنید ترکیب مناسبی را برای خود پیدا کرده و دست از تغییردادن‌های مکرر آن بردارید. ترکیب و سبک بازی خود را با یکدیگر ادغام کنید و نگذارید بین آن‌ها فاصله‌ای باشد. قدرت خود را با کارت‌ها و ترکیبات مختلف بسنجید و به بررسی مسابقات خود بپردازید.

در صورتی که جای خالی عنصری را در ترکیب خود حس کردید، دست به تغییر آن بزنید و سعی کنید در اسرع وقت بهترین ترکیب ممکن را از میان کارت‌های موجود بیرون بکشید. سعی کنید آیتم‌های خود را سریع تقویت کنید، زیرا در صورتی که سطح بالاتری داشته باشند، شما نیز سطح بالاتری از بازی‌کردن را ارائه خواهید داد و برنده‌شدن برای‌تان بسیار ساده خواهد شد.

ایده شما برای پیدا کردن بهترین ترکیب کارت کلش رویال چیست؟ شما چه راهی را برای یافتن چیدمان برتر کارت‌های بازی پیشنهاد می‌دهید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. برای آنکه یکی از بهترین پلیرهای بازی محبوب کلش رویال شوید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما ترفندهای کلش رویال ما را دنبال نمایید. شما می‌توانید جدیدترین نسخه‌های کلش رویال را از طریق لینک‌های زیر برای گوشی خودتان دانلود نمایید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *