چگونه در رقابت‌های دونفره بازی کلش رویال برنده شویم؟

Clash-ROtale-tips-3

همان‌طور که می‌دانید، بازی محبوب کلش رویال در اوایل انتشار خود تنها شامل مود تک‌نفره بود و شاید این مسئله کم کم باعث می‌شد که این گیم برای پلیرهای آن اندکی تکراری شود؛ در اواخر سال 2018 کمپانی سوپرسل با انتشار آپدیتی برای این محصول خود، قابلیتی را تحت‌عنوان مود دو نفره به آن اضافه نمود تا کاربران بتوانند بازی دو نفره در کلش رویال را تجربه نمایند.

با اضافه‌شدن این آپشن به گیم، پلیرهای کلش رویال بسیار از آن استقبال کردند و توانستند به خوبی با این قابلیت جدید بازی ارتباط برقرار کنند. از آن‌جا که شما می‌توانید با استفاده از این قابلیت، با دوستان خود تیم‌های دونفره تشکیل‌داده و به رقابت بپردازید؛ در مدت زمان کوتاهی این مود بسیار محبوب‌تر شد و توانست پای پلیرهای فراوانی را نیز به کلش رویال باز کند!

حال با وجود این‌که مدتی از وجود این مود در بازی می‌گذرد، هم‌چنان کسانی وجود دارند که هنوز نتوانسته‌اند با این بخش گیم ارتباط برقرار کنند و می‌توان گفت که شاید رقابت‌کردن در مود دونفره اندکی برای‌شان سخت باشد. با کاوشا همراه باشید تا به شما نکاتی را بیاموزیم که در مود دونفره کلش رویال بسیار به کارتان خواهند آمد.

اولین نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم، این است که بسیاری از پلیرهای بازی فراموش می‌کنند که وارد یک رقابت تیمی شده‌اند و بدون توجه به این مسئله، به بازی‌کردن می‌پردازند؛ برای این‌که بتوانید اکثر مسابقات خود را در این بخش بازی ببرید، باید با هم‌تیمی خود در قالب یک تیم کار کنید و به اصطلاح این گونه نباشد که در اسکوادتان هرکسی ساز خودش را بزند.

برای انجام این کار، مسلما اگر با نزدیکان و دوستان اطراف خود به بازی‌کردن بپردازید، بسیار بهتر است؛ چون می‌توانید هنگام بازی‌کردن با یک‌دیگر سخن بگویید و یا پس از انجام مسابقات فراوان به‌حدی باهم هماهنگ شده باشید که بتوان گفت که قادر هستید ذهن هم را بخوانید! توجه داشته باشید که اگر در این مود کار تیمی وجود نداشته باشد، امکان برنده‌شدن شما تقریبا صفر است.

بازی دو نفره کلش رویال

درصورتی که خواستید با یک هم‌تیمی شانسی وارد رقابت‌های دونفره شوید، سعی کنید سبک بازی او را بخوانید و بر اساس آن به بازی‌کردن بپردازید؛ یعنی اگر هم‌تیمی شما قصد حمله داشت، سعی در حمایت‌کردن او داشته و از کارت‌های ساپورتی خود استفاده کنید؛ در همین راستا، ترکیب‌هایی را انتخاب کنید که شامل انواع کارت‌های دفاعی، ساپورت و حمله‌ای می‌شوند تا بتوانید برای هر حرکت دشمن پاسخی داشته و با کمک هم‌تیمی خود به آن‌ها ضربه بزنید. به‌طور کلی، اگر هم‌تیمی رندوم شما اصولی بازی کند و شما را در جریان رقابت، تنها نگذارد، می‌توانید به‌راحتی برنده هررقابتی شوید (برای پیدا کردن بهترین ترکیب کارت‌ها مقاله ما را در این زمینه بخوانید).

گاهی می‌توان روش‌های فان و جذابی را نیز در این مود به کار گرفت که بهتر است برای انجام‌دادن آن‌ها با دوستان خود تیم تشکیل دهید؛ به طور مثال شما دو نفر می‌توانید ترکیب خود را به گونه‌ای بچینید که کارت‌های یک شخص کاملا دفاعی و شخص دیگر کاملا هجومی باشند؛ تا یک نفر اقدامات دفاعی را انجام‌داده و دیگری به سمت دشمن حمله‌ور شود.

البته چنین روشی ممکن است احتمال برنده‌شدن شما را کاهش دهد؛ زیرا توازن بین کارت‌های هر ترکیب رعایت نمی‌شود و ممکن است هرکدام از شما نتوانید کار خود را به نحو احسنت انجام دهید. اما می‌توانید با دوستان خود اوقات فان و سرگرم‌کننده‌ای را تشکیل‌داده و با امتحان‌کردن ترکیب‌های مختلف هم از بازی‌کردن لذت ببرید و هم لبخند را بر روی لب‌های خودتان بیاورید.

بازی دو نفره کلش رویال

سعی کنید در جریان رقابت با استرس و هیجان مخرب پیش نروید و در کمال آرامش و تفکر صحیح، به بازی‌کردن بپردازید. مسلما تمامی رویال پلیرها، استراتژی و سبک بازی اختصاصی خود را دارند اما اکثرا فراموش می‌کنند که بین مودهای بازی تفاوت‌های بسیاری وجود دارد و شما نمی‌توانید با استفاده از تاکتیک‌هایی که در مسابقات تک‌نفره به کار می‌برید، برنده رقابت‌های دونفره شوید.

ایده شما برای بهتربازی‌کردن در رقابت‌های دونفره چیست؟ شما چه‌راهی را برای پیروزشدن در مود دونفره بازی پیشنهاد می‌دهید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید. برای آنکه یکی از بهترین پلیرهای بازی محبوب کلش رویال شوید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما ترفندهای کلش رویال ما را دنبال کنید. شما می‌توانید جدیدترین نسخه‌های کلش رویال را از طریق لینک‌های زیر برای گوشی خودتان دانلود نمایید و از این بازی لذت ببرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *