معرفی بازی Hoop Stars برای اندروید و آیفون: جدال توپ و حلقه!

Hoop-Stars

طی سالیان اخیر، صنعت گیمینگ پیشرفت‌های فرای‌تصوری داشته و میزان تغییر آن نسبت به گذشته به فاصله زمین تا آسمان است! باتوجه به این مسئله در سراسر دنیا، شرکت‌های سازنده گیم وارد رقابت بسیار شدیدی با یک‌دیگر شدند تا در همین راستا ما شاهد انتشار محصولات با کیفیت‌تری باشیم؛ تیم SayGames یکی از بهترین و موفق‌ترین برندهای تولید محصولات گیم بوده که آثار آن از جمله بازی Hoop Stars طرفداران بسیار فراوانی را نیز دارند. در محصولات SayGames بارزترین نکته‌ای که به چشم می‌خورد، تلفیق خلاقیت و سادگی بوده که این شرکت با درک مناسب خود از این دو عنصر، توانسته ترکیب شگفت‌انگیزی را تشکیل دهد و به خلق‌کردن زیبایی بپردازد!

بازی Hoop Stars در سال 2019 توسط این کمپانی مشهور، در سبک آرکید، برای پلتفرم‌های اندروید و اپل منتشر شد و توانست در این بازه زمانی توجه مقدار کثیری از پلیرهای گیم‌های موبایلی را به خود جلب کند. با کاوشا و معرفی این اثر ناب همراه باشید.

در این بازی شما باید حلقه‌ای را به دور یک توپ معلق بیندازید؛ توجه داشته باشید که باید این کار را زودتر از حریف خود انجام داده و سریع‌تر امتیازات لازم را برای برنده‌شدن جمع‌آوری نمایید. شاید در نگاه اول این گیم برای‌تان یادآور اسباب بازی “واتر گیم” که به احتمال بسیار فراوان در دوران کودکی با آن بازی کرده‌اید، باشد.

مراحل بازی به این گونه هستند که در هر لول پلیرهایی با یک‌دیگر به رقابت می‌پردازند و هر شخصی که بتواند زودتر به هدف تعیین شده برسد، بازی را می‌برد؛ به طور مثال بازی برای شما عدد 5 را هدف قرار می‌دهد که این مسئله بدین معناست که بازیکن‌ها باید پنج بار حلقه را از دور توپ رد کنند.

دانلود بازی Hoop Stars

راه هدایت‌کردن حلقه بسیار ساده بوده و امکان انجام‌دادن این کار به دو روش موجود است که باهم به بررسی آن‌ها می‌پردازیم:

 • روش چپ و راست: در این حالت شما می‌توانید تنها با یک‌بار کلیک‌کردن بر روی جناح چپ و یا راست صفحه تلفن همراه خود، حلقه را به سمت دلخواه‌تان هدایت کرده و باعث پریدن آن به جهت‌های مختلف شوید.
 • روش بدون جهت: در این روش شما تنها کافیست که بر روی هر قسمت از صفحه گوشی‌تان ضربه بزنید تا حلقه بپرد؛ لازم به ذکر است که به نظر می‌رسد هدایت‌کردن حلقه با استفاده از این روش اندکی پیچیده می‌شود و پیشنهاد می‌کنم برای تسلط بیشتر، از روش دیگر استفاده نمایید اما هم‌چنان اینکه هر شخص از چه روشی استفاده می‌کند مسئله‌ای شخصی بوده و ممکن است شما با این روش نیز بتوانید حلقه را به‌راحتی کنترل کنید. به طور کلی، هدایت حلقه ساده بوده و تنها نیاز به تسلط کافی در هنگام بازی‌کردن دارد.

با پیش‌روی در مراحل بازی Hoop Stars مسلما شاهد تغییراتی در جهت دشوارتر شدن مراحل آن خواهید بود که این تغییرات به جذابیت آن بسیار می‌افزاید. به طور مثال پس از گذراندن چند لول، پس از هربار که حلقه را از دور توپ عبور دهید، مکان آن تغییر می‌کند و شما دیگر نمی‌توانید از یک الگوی حرکتی ثابت برای گذراندن مراحل گیم استفاده کنید!

اسکین‌هایی برای توپ و حلقه شما نیز وجود دارد که می‌توانید با مراجعه به بخش Customize و پرداخت الماس‌های درون برنامه‌ای، به خرید آن‌ها بپردازید. هم‌چنین می‌توانید با تکمیل‌کردن چلنج‌های بازی و یا تماشاکردن ویدئوهای تبلیغاتی، اسکین‌های جدید و خاصی را در اختیار خود قرارداده تا لذت بازی‌کردن برای‌تان دوچندان شود.

دانلود بازی Hoop Stars

نکات مثبت بازی

 1. گیم پلی سرگرم‌کننده و اعتیادآور
 2. گرافیک مطلوب
 3. هدایت بسیار ساده حلقه
 4. امکان خریدن اسکین‌های متنوع
 5. گیم پلی آفلاین
 6. پیشرفته‌ترشدن مراحل گیم

نکات منفی بازی

 1. تبلیغات آزاردهنده
 2. تک‌بعدی‌بودن گیم پلی
 3. وجودنداشتن قابلیت بازی‌کردن به صورت آنلاین
 4. نیاز ضروری به اینترنت جهت دسترسی به بعضی از آیتم‌های بازی

شما می‌توانید بازی Hoop Stars را برای سیستم عامل‌های اپل و اندروید، به ترتیب، با حجم‌های 302 و 48 مگابایت از مارکت‌های اپ استور و گوگل پلی دانلود کرده و از رقابت در این جدال لذت ببرید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *