معرفی اپلیکیشن موبایل آرش و آرنا: آموزش دروس ابتدایی

Arash-va-Arna

باتوجه به شیوع ویروس کرونا و مجازی‌شدن آموزش‌های درسی در سراسر جهان، متاسفانه می‌توان گفت که دانش آموزان با افت قابل توجهی در این زمینه مواجه شده‌اند که شاید مهم‌ترین مسئله در زندگی آن‌ها باشد! مسلما والدین‌شان نیز به فکر راه چاره‌ای هستند و نمی‌توانند دست روی دست گذاشته و شاهد افت تحصیلی فرزندان‌شان باشند؛ زیرا این رویداد می‌تواند برروی آینده آن‌ها بسیار تاثیر بگذارد. از آن‌جا که مقطع ابتدایی از لحاظ درسی از اهمیت بیشتری نسبت به مقاطع دیگر برخوردار است، می‌توان آن را ریشه درخت تحصیل کودکان دانست؛ بدون یک ریشه قوی درخت تنومندی نیز در کار نخواهد بود، پس اگر به کودکان خود اهمیت می‌دهید، با کاوشا و معرفی اپلیکیشن ایرانی آرش و آرنا همراه باشید.

در این اپ ناب دانش آموزان شما می‌توانند تمام دروس تحصیلی خود را از کلاس اول تا ششم به زیبایی و با روش‌های مختلف بیاموزند؛ تیم سازنده آرش و آرنا با درک مناسب از این مسئله که بهترین راه آموزش به کودکان از طریق بازی و روش‌های این‌چنینی است، اپلیکیشنی خاص را برای آن‌ها طراحی نموده تا بتوانند از یادگیری مطالب درسی لذت بیشتری ببرند!

محیط اپ به گونه‌ای ساخته‌شده که گویی وارد یک بازی فان شده‌اید؛ مراحل آموزش به صورت مرحله به مرحله بوده و دانش آموزان می‌توانند به ترتیب و با آرامش به یادگیری درس‌های خود از طریق ویدئوهای آموزشی آرش و آرنا بپردازند. باید بدانید که صداپیشه‌های این ویدئوها با تن صدای کودکانه و آشنا توضیحات درسی را ارائه می‌دهند تا این مطالب برای دانش آموزان‌تان ملموس‌تر به‌نظر برسند و بتوانند آن‌ها را بهتر درک کنند.

مسیر یادگیری هر درس به صورت مارپیچ شکل طراحی شده و فرزندان‌ شما باید کلیپ‌های آموزشی را به ترتیب و یکی پس از دیگری با دقت تماشا کنند و مطالبی که عنوان می‌شوند را یاد بگیرند. آرش و آرنا در غالب سرگرمی، آموزش‌هایی را در زمینه زبان انگلیسی به دانش آموزان ارائه می‌دهد تا به آن‌ها کمک کند که پایه زبان خود را مستحکم سازند؛ این آموزش‌ها از طریق چهار روش بازی، موسیقی، کلمات و کارائوکه (خواندن پس از مشاهده متن انگلیسی) به کودکان ارائه می‌شوند.

جالب است بدانید که در این اپلیکیشن سرگرمی‌هایی از جمله آموزش ساخت کاردستی نیز به صورت کاملا رایگان در اختیار کودکان‌تان قرارمی‌گیرد و آنان می‌توانند در کنار یادگیری مطالب درسی، چنین حرفه‌هایی را نیز بیاموزند.

بعضی از آموزش‌های اپ به صورت رایگان و عده‌ای دیگر به صورت غیررایگان در اختیار شما قرار دارند؛ یعنی برای اینکه بتوانید از تمامی بخش‌ها و آموزش‌های اپ بهره کافی را ببرید، باید به مقدار مشخصی هزینه نقدی بپردازید.

شما می‌توانید کودکان‌تان را با استفاده از آزمون‌هایی که آرش و آرنا طراحی کرده است به چالش بکشید و میزان یادگیری آن‌ها را بسنجید. باید بدانید که برای استفاده از این اپلیکیشن باید به شبکه جهانی اینترنت متصل باشید و در غیر این صورت، نمی‌توانید از هیچ‌یک از امکانات آرش و آرنا بهره ببرید؛ هم‌چنین امکان دانلودکردن و ذخیره‌سازی ویدئوهای آموزشی داخل اپ نیز وجود ندارد.

تا به این لحظه، اپلیکیشن ایرانی آرش و آرنا تنها برای سیستم عامل اندروید منتشر شده است و شما می‌توانید آن را به صورت کاملا رایگان و با حجم 20 مگابایت از طریق کافه بازار دانلود کرده و به فرزندان‌تان لذت یادگیری سرگرم‌کننده را هدیه بدهید.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *