بازی موبایل War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius رسما معرفی شد

War of the Visions Final Fantasy Brave Exvius

نمایشگاه E3 2019 در حال برگزاری است و کمپانی‌های فعال در عرصه گیم، با قدرت از جدیدترین محصولاتشان پرده بر می‌دارند. در همین راستا و در زمان برگزاری کنفرانس خبری اسکوئر انیکس، بازی موبایل War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius رسما معرفی شد.

نمایشگاه E3 بزرگ‌ترین رویداد گیم و موارد مربوط به آن در سراسر دنیاست که هر ساله در میانه‌های سال میلادی برگزار می‌شود. این رویداد مهم، معمولا به کنسول‌های بازی و یا بازی‌های جدید آن‌ها اختصاص می‌یابد و دنیای گیم‌های موبایلی در حاشیه آن قرار دارد. با این حال در این رویداد نیز شاهد رونمایی از بازی جدیدی برای موبایل بودیم.

اسکوئر انیکس این بار به‌حای معرفی یک آی‌پی جدید، دست به رونمایی از بازی موبایل War of the Visions: Final Fantasy Brave Exvius زد. البته هنوز زمان عرضه دقیق این عنوان مشخص نیست اما حضور آن برای دو سیستم‌ عامل مطرح این روزهای بازار یعنی اندروید و iOS قطعی شده است.
این بازی در حال حاضر در دست توسعه بوده و فعلا خبر چندان زیادی از آن به گوش نمی‌رسد. اما می‌دانیم که داستان بازی جنگی میان 5 قلمرو با نام‌های Leonis ،Hourne ،Fennes ،Wezette و Crystal Sanctum را روایت می‌کند که در سرزمین آردورا رخ می‌دهد. در واقع هریک از این قلمروها برای دست‌یابی به اهداف‌شان با یکدیگر به رقابت می‌پردازتد. هر یک از مواردی که ذکر کردیم، دارای قهرمانان مخصوص به خودشان بوده و ظاهرا سبک متفاوتی را ارائه می‌دهند. بازیکن نیز می‌تواند یکی از این ۵ تا را انتخاب کرده و به رقابت با دیگران بپردازد.
این‌طور که پیداست با یک بازی هیجان‌انگیز دیگر رو‌به‌رو هستیم. در حال حاضر اطلاعات بیشتری در دسترس نیست و فعلا می‌بایست کمی دندان بر جگر بگذاریم.
نظر شما در رابطه با این نوع بازی‌ها چیست؟ آیا اخبار نمایشگاه را دنبال می‌کنید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.
منبع :
dualshockers

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *