ماجرای جالب لغو شدن فورتنایت پیش از تولید و عرضه رسمی!

fortnite

فورتنایت یک بازی بتل رویال، همچون پابجی است که توانسته خیلی زود نظر گیمرهای زیادی را به سمت خود جلب کند. حالا و بر طبق اخبار جدید، مشخص شده که پیش از تولید، احتمال لغو شدن فورتنایت توسط مدیر پروژه آن وجود داشته است!

همان طور که می‌دانید، وظیفه تولید فورتنایت بر عهده اپیک گیمز بوده و راد فرگوسن، کسی است که پیش‌تر در این استودیو بازی ‌سازی فعالیت داشته و حالا می‌گوید که اگر اپیک گیمز را ترک نمی‌کرد، پروژه ساخت فورتنایت متوقف می‌شد! فرگوسن ظاهرا در همان مراجل تولید اولیه، قصد لغو کردن فورتنایت را داشته است. او در سال 2012 اپیک گیمز را ترک کرد و در حال حاضر مدیر استودیو موفق کوالیکشن سازنده سری بازی‌های گرز آو وار است.

وی در آخرین مصاحبه خود عنوان کرده که حتی با طرح بازی فورتنایت نیز موافق نبوده و ظاهرا از همان ابتدا سر ناسازگاری با این بازی پرطرفدار داشته است! فورتنایت در ابتدا حالت بتل رویال فعلی را نداشت و تنها شامل یک بخش همکاری گروهی یا همان co-op برای مقابله با زامبی‌ها (با نام نجات دنیا) می‌شد که بعد‌ها به صورت کلی تغییر کرد و به شکل فعلی خودش درآمد. ظاهرا جناب فرگوسن در آن زمان نیز روی خوشی به فورتنایت نشان نمی‌داده است!

او در آن زمان اعتقاد داشته که فورتنایت یک پروژه سخت و پر از چالش بوده و به همین دلیل قصد لغو کردن آن را داشته است. فرگوسن همچنین رسما عنوان کرده که به عنوان مدیر پروژه، نمی‌خواسته که اجازه تولید فورتنایت را بدهد.

خوشبختانه این شخص از اپیک گیمز به موقع جدا شده و بنابراین فورتنایتی به‌وجود آمده که حالا طرفدارانی میلیونی دارد.

نظر شما در رابطه با این بازی چیست؟ آیا شما نیز از عدم لغو شدن فورتنایت و ساخت آن خوشحال هستید؟! نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
pcgamer

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *