9 میلیون گیمر در دنیا به‌صورت روزانه 3 ساعت کندی کراش سگا بازی می‌کنند!

candy-crush

کندی کراش یکی از بهترین بازی‌های چند سال اخیر در دسته بازی‌های پازل است که کاربران میلیونی در پلتفرم‌های مختلف دارد. اخیرا یکی از مدیران ارشد شرکت توسعه دهنده بازی کندی کراش سگا (کینگ) اعلام کرده که در حدود 3.4 درصد از کاربران این بازی به‌صورت روزانه 3 ساعت کندی کراش بازی می‌کنند! این یعنی 9.2 میلیون نفر در دنیا!

کندی کراش را همه می‌شناسند اما ظاهرا آقای الکس دال عزم خودش را جزم کرده تا به نکات جالبی اشاره کند که شاید برخی از آن‌ها همه را انگشت به دهان بگذارد! مثلا ایشان اعلام کرده که یکی از بازی‌کنان کندی کراش سگا تنها در یک روز، 2600 دلار خرید درون برنامه‌ای داشته است! تقریبا با این پول می‌توان 2 گوشی پرچمدار این روزهای بازار را خرید و لذتش را برد. همه این‌ها در حالی‌ست که طبق آمار موسسه گاردین، افراد زیادی به این بازی جذاب اعتیاد دارند اما آقای دال همه این موارد را رد کرده است!

در واقع بیش از 270 میلیون نفر در دنیا کندی کراش بازی می‌کنند. جالب‌تر این‌که آقای دال معتقد است که کاربران از میزان زمانی که صرف این بازی می‌کنند، راضی هستند.

الکس دال به کمیته رسانه، فرهنگ دیجیتال و ورزش انگلستان در مجلس گفت:

از میان تمام 270 میلیون نفری که از کندی کراش سگا استفاده می‌کنند، به صورت ماهانه تنها 2 یا 3 تماس از کسانی دریافت کرده‌ایم که تصور می‌کنند زمان زیادی برای بازی گذاشته‌اند یا پول زیادی خرج کرده‌اند! این میزان با جمعیت گیمرهای راضی از این بازی، اصلا قابل مقایسه نیست و خیلی خیلی کم‌تر است.

آمارهای جالب دیگری نیز از این بازی منتشر شده است. کمتر از 2 دهم درصد از گیمرها بیش از 6 ساعت در روز کندی کراش سگا بازی می‌کنند! طبق اعلام رسمی اکثرا زنان بالای 35 سال این بازی را نصب کرده و به‌طور متوسط روزانه تقریبا 38 دقیقه بازی می‌کنند.

اقای دال از برنامه‌های شرکت برای جذب مخاطبان بیشتر صحبت کرد و همچنین گفت که تعداد زیادی از کاربران این بازی در دهه 60، 70 و 80 زندگی‌شان هستند. او حتی معتقد است که کاربران بازی تغییر را دوست ندارند.

نظر شما در رابطه با بازی کندی کراش سگا چیست؟ آیا شما هم جز 270 میلیون نفری هستید که این بازی را انجام می‌دهند؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
theguardian

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *