رانندگان ناشنوا در اسنپ از این پس می‌توانند توسط پیامک با مسافر ارتباط برقرار کنند

Snapp News

اسنپ قابلیت جدیدی را برای افرادی که مشکلات شنوایی داشته و یا به‌طور کامل ناشنوا هستند، در نظر گرفته است که به موجب آن، رانندگان ناشنوا در اسنپ از طریق پیامک با مسافران در ارتباط خواهند بود.

اسنپ علاوه بر افزودن ویژگی‌های خاص و جدید برای مسافران، توجه ویژه‌ای نیز به رانندگان خودش دارد. حالا و در اقدامی جالب، کار را برای رانندگان کم‌شنوا یا ناشنوا آسان کرده است. به‌همین راحتی افراد ناشنوا که معمولا در جامعه با کمبود کار مواجه هستند، می‌توانند در اسنپ مشغول فعالیت شده و به درآمد برسند. این ویژگی جدید از طریق تماس امن اسنپ عملی شده است. تماس امن قابلیتی برای حفظ حریم شخصی مخاطبان استپ بوده و به موجب آن راننده و مسافر دیگر شماره یکدیگر را نخواهند دید.

در واقع اسنپ از یک شماره ثابت به عنوان واسطه استفاده کرده و تماس مسافر را از این طریق به راننده وصل می‌کند. در نتیجه شماره شما در اسنپ مخفی شده و مشکلاتی از قبیل مزاحمت‌های تلفنی و… به‌وجود نخواهد آمد. این ویژگی البته در تمام شهرها فعال نیست و در حدود 50 شهر کشور به‌صورت آزمایشی از این ویژگی بهره‌مند هستند. متاسفانه تهران نیز هنوز از قابلیت تماس امن سود نمی‌برد!

از آنجایی که ناشنوایان معمولا از طریق پیامک با مخاطبان ارتباط برقرار می‌کنند، اسنپ نیز تصمیم گرفته تا از طریق تماس امن با راننده به صورت پیامکی در تماس باشد. حالا این تاکسی اینترنتی یک خط پشتیبانی جدید ساخته تا توسط آن، واسطه بتواند مسافر را از طریق پیامک به راننده متصل کند.

ناشنوایان عزیز می‌توانند با داشتن مدارک پزشکی مربوط به ناشنوایی خودشان، نظیر گواهی از بهزیستی به دفاتر اسنپ در شهرهایی که تماس امن در آن‌ها فعال است، مراجعه کرده و از این ویژگی بسیار خوب بهره‌مند شوند.

نظر شما در رابطه با فعالیت رانندگان ناشنوا در اسنپ چیست؟ آیا این ویژگی را می‌پسندید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Snapp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *