آموزش حذف اکانت اینستاگرام به‌صورت ساده و تصویری ( دیلیت اکانت اینستاگرام )

Instagram-delete-account-Kavosha4

اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه‌های اجتماعی دنیا بوده که محوریت اصلی آن بر روی عکس و ویدئو است. کاربران بسیار زیادی در کشور عزیزمان به صورت روزانه از این شبکه استفاده می‌کنند اما به هر دلیلی ممکن است بخواهند اقدام به حذف اینستاگرام کنند. اگر شما نیز از جمله کسانی هستید که قصد دارید اکانت اینستاگرام را پاک کنید؛ با کاوشا و آموزش تصویری حذف اکانت اینستاگرام یا همان دیلیت اکانت اینستاگرام همراه باشید…

نکاتی که قبل از حذف اکانت اینستاگرام باید به‌ آن‌ها توجه کنید

  1. پیش از دیلیت اکانت اینستاگرام باید بدانید که با این کار، رسما تمام پست‌ها، استوری‌ها، چت‌های شما در دایرکت، فالوورها، لایک و حتی کامنت‌های‌تان نیز پاک خواهند شد. پس دیگر نمی‌توانید آن‌ها را بازیابی کنید. یعنی عملا اکانت شما در اینستاگرام وجود نداشته و هیچ شخصی (حتی با داشتن آی‌دی) نمی‌تواند شما را در اینستاگرام پیدا کند.
  2. بعد از حذف اینستاگرام دیگر نمی‌توانید با همان آی‌دی برای خودتان پیج بسازید! حتی دیگران نیز قادر به چنین کاری نیستند و آی‌دی‌ شما برای همیشه غیرقابل استفاده خواهد بود.
  3. توحه کنید که دیگر نمی‌توانید با همان ایمیل قبلی برای خودتان در اینستاگرام پیج بسازید! یعنی با حذف اکانت اینستا ایمیل شما نیز از دیتابیس پاک خواهد شد و امکان ثبت مجدد آن نیست. بنابراین اگر قصد دارید تنها پیج را حذف کرده و دوباره با همان ایمیل، صفحه جدیدی در اینستاگرام ایجاد کنید، یادتان باشد که قبل از دیلیت اکانت اینستا حتما از طریق تنظیمات پروفایل خودتان، ایمیل را تغییر دهید. حتی می‌توانید از ایمیل‌های جعلی نیز استفاده کنید. مهم‌ترین نکته برداشتن ایمیل اصلی شما از روی پیج است تا بعد از حذف اینستاگرام بتوانید دوباره با همان ایمیل، پیج جدیدی بسازید.
  4. حذف حساب اینستاگرام بدون داشتن پسورد آن، امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین اگر پسورد اینستاگرام را فراموش کرده‌اید، ابتدا آن را بازیابی کرده و سپس اقدام به حذف اکانت کنید.
  5. بعد از حذف اکانت اینستا برای چند روز ابتدا نام پیج شما به instagrammer تغییر پیدا کرده و سپس به صورت کامل پیج شما از صحنه روزگار محو خواهد شد!

آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام در 4 مرحله

بعد از خواندن نکات قابل توجه، اگر هنوز هم می‌خواهید که اکانت اینستاگرام را حذف نمایید؛ مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا از اینجا وارد اینستاگرام شوید. توجه کنید که برای حذف اکانت اینستاگرام نمی‌توانید از طریق خود اپلیکیشن مراحل را پیش ببرید و باید از مرورگر گوشی و یا کامپیوتر وارد سایت اینستاگرام شوید. در صفحه باز شده (تصویر زیر) یوزرنیم و پسورد اکانتی که قصد حذف کردن آن را دارید، وارد کنید. ممکن است به صورت مستقیم بعد از کلیک بر روی لینک بالا، وارد اکانت شوید که در این حالت می‌بایست این مرحله را نادیده بگیرید.

آموزش تصویری دیلیت اکانت اینستاگرام

در صفحه باز شده جدید و در بخش ?Why are you deleting your account، دلیل حذف اکانت خودتان را مشخص کنید. این بخش اهمیت چندانی ندارد و مهم نیست که چه دلیلی را برای حذف انتخاب کرده‌اید. تنها کافی‌ست که یکی از گزینه‌ها را بزنید.

آموزش حذف اکانت اینستاگرام به صورت ساده

به محض انتخاب دلیل، بخش جدیدی در زیر آن ایجاد شده که از شما می‌خواهد دوباره پسورد اکانت را وارد کنید.

بعد از این کار تنها کافی‌ست تا گزینه قرمز رنگ Permanently delete my account را برگزینید و بعد از تایید (یعنی انتخاب گزیته OK در پنجره هشدار) اکانت شما برای همیشه حذف خواهد شد.

آموزش حذف اینستاگرام در ۴ مرحله

برای آنکه یکی از حرفه‌ای‌های این شبکه اجتماعی باشید، پیشنهاد می‌کنم، حتما ترفندهای اینستاگرام ما را دنبال کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *