استیکر چت گروهی در استوری با یک آپدیت جدید به اینستاگرام اضافه شد

instagram-followers

اینستاگرام همشیه به دنبال اضافه کردن ویژگی‌های جدید است تا بتواند نظر کاربران بیشتری را به خودش جلب کند. در جدیدترین آپدیت، این اپلیکیشن هم اکنون از استیکر چت گروهی در استوری بهره می‌برد.

استوری ویژگی‌ بسیار جالبی بود که مدت‌ها پیش به نوعی از اسنپ‌چت کپی شد. همین چند روز پیش اینستاگرام ویژگی قرار دادن متن آهنگ در استوری را به این بخش جذاب از اپلیکیشن خودش اضافه کرد و حالا شاهد قابلیت چت گروهی در استوری هستیم. در واقع چت گروهی، یک استیکر است که به مجموعه قبلی استیکرهای استوری اضافه شده که موجب تعامل بیشتر کاربران با یکدیگر می‌شود.

چت گروهی در استوری برای آنهایی‌ است که تمایل دارند با یکدیگر در رابطه با موضوع خاصی صحبت کنند. به صورت کلی شما با استفاده از این ویژگی می‌توانید در استوری خودتان، گزینه‌ای را قرار دهید تا کاربران با لمس آن، به گروه اضافه شوند. مثلا شما می‌توانید درمورد یک موضوع، استوری خودتان را قرار دهید و برای بحث و گفت‌‌وگو به صورت گروهی، از این ویژگی استفاده کنید.

چت گروهی در استوری

اینستاگرام برای کنترل بیشتر کاربران اضافه شده به گروه، تنظیمات ویژه‌ای در نظر گرفته است. شخصی که از استیکر چت گروهی در استوری استفاده می‌کند، به نوعی مدیر گروه تشکیل شده خواهد بود. او این اختیار را دارد تا کسانی که اسپمر هستند و قصد دارند نظم گروه را بر هم زنند، اخراج کند. پایان گفت‌‌وگو نیز بر عهده شخصی خواهد بود که گروه را ایجاد کرده است. یعنی شما می‌توانید هر لحظه که دوست داشتید، گروه را برای همیشه ببندید.

این ویژگی‌ اینستاگرام به‌تازگی اضافه شده و هنوز جای کار زیادی دارد. مثلا در حال حاضر تعداد اعضای گروه محدود است و در صورتی که درخواست‌ها برای عضو شدن در گروه بیش از ظرفیت آن باشد، کاربر می‌تواند از میان درخواست‌دهنده‌گان هرکدام را که دوست داشت، به گروه اضافه کند.

نظر شما در رابطه با قابلیت جدید اینستاگرام چیست؟ آیا با استیکر چت گروهی در استوری موافق هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *