مخفی کردن لایک اینستاگرام از کاربران وارد فاز عملیاتی می‌شود!

Instagram iphone

چندی پیش رئیس اینستاگرام (آدام موسری) رسما اعلام کرد که به دنبال مخفی کردن لایک اینستاگرام از دید کاربران است. یعنی از این پس کاربران عادی نمی‌توانند تعداد لایک‌ پست‌های دیگران را مشاهده کنند!

آدام موسری در مصاجبه اخیر خودش با شبکه CBS اعلام کرده که به دنبال سلامت روحی کاربران این شبکه اجتماعی است:

ما نمی‌خواهیم که اینستاگرام به یک شبکه اجتماعی برای رقابت بین افراد تبدیل شود. به همین دلیل، به دنبال خصوصی کردن تعداد لایک‌های پست‌ها هستیم. هدف اینستاگرام، این است که مردم برای برقراری ارتباط با دیگران از این شبکه استفاده کنند و از چیزی مطلع شوند که برایشان اهمیت بیشتری دارد. بنابراین به زودی در آپدیت‌های بتا جدید، شما می‌توانید تعداد لایک‌های پست‌های‌تان را ببینید اما رسما تعداد لایک‌ها از دیگران مخفی شده است.

بجز این مورد احتمالا قبل و یا بعد از ارسال یک کامنت نامناسب، هشدارهایی در رابطه با آن برای شما به نمایش در خواهد آمد.

به این موضوع باید توجه کنید که اینستاگرام در صورت ارسال کامنت‌های نامناسب، شما را بلاک نخواهد کرد؛ بلکه از شما می‌خواهد که آن کامنت را ارسال نکنید. با این حال این ویژگی فعلا در مرحله آزمایشی است. در طول تست‌های ما، رفتار تعداد اندکی از کاربران تغییر کرده و بعضا شاهد مواردی بوده‌ایم که در رابطه با کامنت‌های ارسالی خودشان تجدید نظر کرده‌اند.

 

آدام موسری در رابطه با شرکای سابق خودش در تاسیس اینستاگرام گفت:

من واقعا از واکنش مردم در رابطه با در دست گرفتن این شغل مهم، متعجب شدم و نظر آن‌ها برایم دلگرم کننده بود. البته در این بین، برخی از مردم نیز مرا نمی‌شناختند و مدام می‌پرسیدند که این فرد کیست و قرار است چه کاری انجام دهد. با این حال، اگر بخواهم صادق باشم، باید بگوییم که انتظار تنش‌های بیشتری داشتم.

نظر شما در رابطه با مخفی کردن لایک اینستاگرام از فالوورها چیست؟ آیا این ویژگی موجب می‌شود که افراد، به محتوای پست توجه بیشتری داشته باشند؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *