ترک سیگار در گوشی با کمک اپلیکیشن ایرانی ترکان برای اندروید

tarkOn

یک محصول ایرانی ناب و بسیار ویژه برای ترک سیگار در دسته اپلیکیشن‌های سبک زندگی؛ اگر قصد دارید از سیگار کشیدن دست بکشید و به سمت زندگی پاک قدم بردارید، با اراده خود و کمک‌گرفتن از اپلیکیشن موبایل ترکان به راحتی به این مهم دست یابید! با کاوشا و معرفی این اپ بی‌نظیر همراه باشید تا ببینیم روش ترک سیگار در گوشی به چه شکلی است.

مهم‌ترین چیز در این مسیر، انگیزه شما برای ترک اعتیاد خود بوده و به‌طبع، بدون اراده قادر به انجام این‌ کار نخواهید بود. فضای درون اپلیکیشن بسیار جذاب طراحی شده و از رابط کاربری ساده‌ای نیز سود می‌برد که در جهت خدمات‌دهی بهتر، بسیار موثر است. این اپ در مسیر ترک اعتیاد شما، نقش مربی را خواهد داشت، سعی کنید بر روی خود کنترل داشته باشید و بتوانید از این باتلاق نابودکننده خارج شوید.

ترک سیگار در گوشی
وقتی برای اولین بار اپلیکیشن را اجرا نمایید، ترکآن از شما تقاضا دارد که در اپ ثبت‌نام کنید؛ ثبت‌نام‌ کردن برای شما هزینه نقدی‌ را به همراه نخواهد داشت و می‌توانید به صورت کاملا رایگان در آن ثبت‌نام کنید. برای ثبت‌نام‌ کردن باید به اینترنت متصل باشید. پس از ثبت‌نام‌، سه سوال از شما پرسیده خواهد شد، “هزینه هر پاکت سیگار که روزانه خریداری می‌کنید، چقدر است؟”، “تعداد سیگار درون هر پاکت چند عدد است؟”، “تعداد مصرف روزانه سیگار شما چقدر است؟”، پس از پاسخ‌دادن به این سوالات، تاریخ شروع ترک‌کردن خود را مشخص کرده و رسما وارد اپ خواهید شد.

این اپلیکیشن دارای چهار گزینه اصلی تحت عنوان‌های: پیشخوان، وسوسه، پروفایل و پاتوق بوده که توضیحات مربوط به آن‌ها به شرح زیر است:

1. پیشخوان: در این قسمت از اپ، شاهد اصلی‌ترین امکانات اپلیکیشن خواهید بود؛ می‌توانید تعداد روزهای ترک‌ کردن را تا زمانی که به هدف خود برسید، مشاهده کنید. عملکرد روزانه‌تان (مصرف‌ کردن و یا نکردن سیگار) را در قالب نموداری دقیق مشاهده کنید و یا حتی می‌توانید حالت‌های خود را در روزهای مختلف ثبت کنید (از طریق اموجی‌ها، غمگین، شاد و…).

یکی دیگر از قابلیت‌های جالب این اپلیکیشن، وجود کادری تحت عنوان “پول ذخیره شده” است که با توجه به قیمت پاکت‌های سیگار که قبلا وارد کرده‌اید، مقدار پولی را که با نخریدن سیگار ذخیره نمودید، به طور دقیق و محاسبه شده به شما نشان خواهد داد. وضعیت سلامت خود (ضربان قلب، اکسیژن خون، وضعیت ریه‌ها و…) را در قسمت “پشرفت در سلامتی” مشاهده خواهید کرد که این موارد با توجه به مصرف روزانه سیگار شما و آمار کلی‌ که به جای خواهید گذاشت، تنظیم می‌شوند. در قسمت تنظیمات نیز می‌توانید سه سوال ورودی و تاریخ شروع ترک‌ کردن خود را تغییر دهید.

2. وسوسه: این قسمت از اپ، جهت تزریق آرامش در مواقعی که به کشیدن مجدد سیگار وسوسه می‌شوید، طراحی شده است. شما شاهد نکات کلیدی و آرامش بخشی خواهید بود که در چند حالت مختلف در اختیار مخاطب قرار داده شده‌اند تا بتوانند مانعی در برابر وسوسه‌های درونی شما باشند.

3. پروفایل: در این قسمت نام کاربری و گزینه‌هایی پیشین، از جمله روز آغاز ترک‌ کردن و نمودار روزانه را مشاهده خواهید نمود.

4. پاتوق: این قسمت از اپلیکیشن مکانی برای چت‌کردن و به اشتراک‌ گذاشتن مطالب و افکار خود با سایر کاربران اپ است. برای استفاده و ورود به پاتوق باید حتما ثبت‌نام کنید و به اینترنت متصل باشید.

حجم این اپلیکیشن بسیار مفید تنها 32 مگابایت بوده و برای سیستم‌عامل اندروید در دسترس است و شما می‌توانید آن را به راحتی از کافه‌بازار دانلود کرده و لذت ببرید. با ترکان می‌توانید روش ترک سیگار در گوشی و یا به نوعی با کمک تکنولوژی را تجربه کنید و از این بلای خانمان‌سوز رهایی یابید.

اپلیکیشن ترک سیگار در گوشی ترکان

 دیدگاه ها

  • Avatar
    ch ۱ مرداد ۱۳۹۸ :: ۱۲:۱۲ ق.ظ
    0 0

    migm iphon nadarash chi yani tark nakonm?!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *