سفارش غذا از اسنپ برای تمام کاربران این تاکسی اینترنتی ممکن شد

Snapp

همانطور که احتمالا می‌دانید، زودفود نام خودش را به اسنپ فود تغییر داد تا نشان دهده که مالکش کیست. حالا اسنپ به دنبال ادغام سرویس‌های خودش است و در اولین قدم، اسنپ فود را با اسنپ ترکیب کرده تا گام بلندی در این زمینه بردارد. یعنی از این پس سفارش غذا از اسنپ برای تمام کاربران ممکن شده است.

اسنپ را همه می‌شناسند؛ اما شاید خیلی‌ها ندانند که این برند علاوه بر فعالیت در حوزه تاکسی‌های آنلاین، در زمینه سفارش غذای آنلاین نیز فعالیت می‌کند. اپلیکیشن اسنپ فود برای این منظور ساخته شده و وظیفه اصلی آن، متصل کردن شما به رستوران مورد نظرتان است. به همین راحتی می‌توانید منو رستوران‌ها را ببینید، نظرات کاربران را در رابطه با آن بخوانید و بدون هیچ کار اضافه‌ای، غذا سفارش دهید.

امروز اسنپ به صورت رسمی اعلام کرد که بعد از 4 سال فعالیت در زمینه تاکسی‌های آنلاین، امکان سفارش غذا را نیز به اپلیکیشن خودش اضافه کرده است. یعنی حالا می‌توانید اسنپ را باز کنید و هم تاکسی بگیرید و هم غذا سفارش دهید.

اسنپ ابتدا فعالیت خودش را با درخواست آنلاین خودرو، موتور و وانت آغاز کرد. سپس وارد حوزه غذا شد و با اپلیکیشن اسنپ فود در این راه نیز به موفقیت‌های فراوانی دست یافت. اسنپ حتی در زمینه رزرو آنلاین هتل و هواپیما نیز دستی بر آنش دارد. حالا با ادغام دو سرویس مهم از اسنپ، ظاهرا باید منتظر یک اپلیکیشن کامل باشیم. اپلیکیشنی با نام اسنپ که می‌توان با آن به صورت همزمان تاکسی گرفت، غذا سفارش داد و هتل رزرو کرد.

به هر حال اسنپ گام‌های بلندی برای رفاه زندگی مردم کشورمان برداشته و بی‌شک تا به اینجا موفق نیز بوده است. نظر شما در رابطه با سفارش غذا از اسنپ چیست؟ آیا با ادغام شدن سرویس‌های سوپراپ اسنپ موافق هستید؟ نظرات خودتان را با ما و سایر دوستان‌تان در کاوشا به اشتراک بگذارید.

منبع :
Snapp

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *