معرفی بازی Ball Blast برای اندروید و آیفون؛ چند ضلعی‌های مرگ‌بار!

Ball blast

امروز می‌خواهیم باهم نگاهی به یکی از موفق‌ترین محصولات کمپانی Voodoo، یعنی بازی Ball blast برای اندروید و آیفون بپردازیم. این گیم جذاب که در سبک آرکید طراحی شده، توانسته با ارائه گیم‌پلی روان اما در عین حال بسیار سرگرم‌کننده، مخاطبانش را شیفته خود کند. با کاوشا و معرفی این اثر ناب همراه باشید.

بازی Ball Blast برای اندروید
در این بازی شما باید با استفاده از توپ‌ آتشین خود، اهداف متحرکی را که برای نابودکردن شما از آسمان به زمین می‌آیند، از بین ببرید. نحوه هدایت توپ بسیار ساده بوده به طوری که به سمت بالا و پایین حرکت نمی‌کند و تنها باید آن را با یک انگشت به سمت چپ و یا راست هدایت کنید. با لمس صفحه موبایل، توپ به طور اتوماتیک شروع به شلیک‌کردن می‌کند. بر روی اهداف متحرک که به شکل‌های دایره، چندضلعی و… هستند، اعدادی نوشته شده است؛ عددهایی که مشاهده می‌کنید به این معنا هستند که باید به آن تعداد، به اهداف شلیک کنید تا از بین بروند؛ مثلا اگر بر روی هدفی عدد 4 نوشته شده است، شما باید به هدف چهار بار شلیک کنید تا نابود شود.

هدف‌ها پس از نابودی تکثیر می‌شوند؛ یعنی چند ضلعی با عدد 4، پس از منفجرشدن، به دو چندضلعی با اعداد 2 تقسیم می‌شود. اهدافی نیز موجود هستند که به جای عدد، بر روی آن‌ها علامت سوال (؟) مشاهده خواهید کرد. این هدف‌ها اسکین سنگی شکل دارند و سرسخت‌تر از دیگر اهداف هستند و پس از نابودشدن از خود جایزه‌هایی به جا می‌گذارند که با گرفتن آن‌ها، فقط در آن راند، به قدرت‌های خاصی دست خواهید یافت. از این ابیلیتی‌ها می‌توان به: توپ اضافه، فریزشدن، پرتاب تیر موجی و… اشاره نمود. اگر هر یک از اهداف با شما برخوردی داشته باشند، بازی را باخته‌اید، مگر اینکه از قبل جان اضافه را که آیکون آن به شکل قلب سرخ است، داشته باشید.
در گیم توپ‌ها و فضاهای مختلفی برای بازی‌کردن موجود هستند که شما می‌توانید آن‌ها را با الماس‌های صورتی خریداری کرده و یا با تکمیل‌کردن چالش‌های تعیین شده، به آن‌ها دسترسی یابید. نواری در قسمت پایین صفحه جهت ارتقا دادن توپ‌های شما طراحی شده که شما با پرداخت سکه‌های مورد نیاز، توپ خود را وارد سطح جدیدی از لحاظ قدرت، سرعت و… خواهید کرد. یک نکته مثبت در رابطه با این ارتقاها وجود دارد و آن این است که، نیاز نیست هر توپ را به صورت جداگانه ارتقا دهید و تمام پرداخت هزینه‌ها برای دیگر توپ‌ها نیز در نظر گرفته شده و ارتقاها برای آن‌ها نیز اعمال خواهد شد و دیگر نیازی نیست برای ارتقای هر توپ زمان زیادی را صرف کنید. این قابلیت گیم مطمئنا از اینکه کاربران از آن خسته شوند، جلوگیری خواهد کرد. سکه‌های درون بازی را از طریق نابودکردن اهداف بدست آورید.

بازی Ball Blast برای ایفون
نکات مثبت بازی به شرح زیر است:
– گیم‌پلی ساده اما سرگرم‌کننده
– موسیقی دلنشین
– گرافیک منحصربه‌فرد
– آفلاین‌بودن بازی
از تک‌بعدی بودن و تبلیغات آزاردهنده نیز می‌توان به عنوان نکات منفی گیم یاد کرد که بعید است مخاطبان پس از تجربه خاص گیم‌پلی Ball blast، به این موارد توجه خاصی داشته باشند.
حجم بازی Ball Blast برای اندروید 53 مگابایت بوده و برای iOS مقدار 165 مگابایت است و شما می‌توانید آن را به راحتی دانلود کرده و لذت ببرید.

دانلود بازی Ball Blast

  • دانلود بازی Ball Blast برای اندروید
    دریافت
  • دانلود بازی Ball Blast برای iOS
    دریافت
  • ارسال دیدگاه

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *